Заяви і скаргиЗразок звернення до депутата

Як написати звернення до депутата, та ще й правильне, питання для когось риторичне, для когось наболіле. Із зразком заяви можна ознайомитися у статті “Зразок звернення до депутата.”

Який має мати вигляд звернення можна буде побачити його нижче, але перед тим, радимо прочитати усі важливі момнети, які допоможуть в тому, що цю заяву не тільки Ви надіслали, а її і розглянули. При написанні слід звертати увагу на те, як Ви пишете її: слід починати із самої суті. Не варто писати про проблему із самого початку.

Намагайтеся побудувати свою історію з кінця, власне,  так, щоб в першому реченні була причина Вашого звернення до народного обранця. «Краткость – сестра таланта» – цей вислів теж допоможе у написанні звернення. Лаконічно, коротко, про головне, не розписуйте вражень, своїх ставлень. Заяву слід доповнити і розумінням проблеми – це можна зробити наприклад, вказавши у листі статті закону, які дають право споживачу, наприклад, або просто громадянину вирішити проблему на  його користь. Якщо були звернення до інших органів влади – це теж варто зазначити у заяві.

Приклавши до звернення ксерокопії запитів і відповідей на ваші заяви, якщо такі були. На відповідь у депутата є 10 днів. Якщо не буде її – слід писати скаргу у Вищі інстанції, яким він може підпорядковуватися.

Слід добре прописати адресу усіх реквізитів, імен, посад, особи до якого депутата ви звертаєтеся.  Бо, в компетенції депутата вирішення проблеми може і не бути, тому протягом семи днів, звернення має бути пере направлене органам/депутатам, які можуть вирішити або допомогти у проблемі.  І важливо не забувати вказувати контактні дані, місце проживання, навіть номер квартири.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЛИСТ ДЕПУТАТУ

Зразок звернення  до депутата

Народному депутату  України

(Ім’я, Прізвище)

—після пишеться (від кого) – ім’я прізвище, наприклад , Володимира Іванова

Місце проживання (фактичне) наприклад, Київ, вул.. буд.

Номер контактного телефону

Звернення

Шановний Іван Павлович!

Далі звернення, вважаючи усі поради, які були описані раніше.

Наприкінці, можна висловити вдячність, наприклад : «Наперед вдячний за турботи»  чи «Користуючись нагодою, висловлюю свою подяку»

Дата                                підпис           ініціали

Звертатися до депутатів можна і з пропозиціями. В таких заявах теж потрібно ясно, лаконічно, висловлювати свою пропозицію-звернення. Але більш детально описати, наприклад, діяльність організації, вже здобуті досягнення або проведені акції.

Обов’язково описати МЕТУ ації або пропозиції. До чого приурочена акція або пропозиція від громадянів. Якщо це пропозиція по законопроекту варто зазначити про пропозицію внесення змін і, що саме хочете внести.

Як оформлювати такий зразок звернення до народного обранця?

Наприклад.

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ

«Захист дітей від педофілії»

Юридична адреса, чи адреса проживання

22 січня 2012.рік.

Народному депутату України, керівнику фракції

Шановний: ім’я  прізвище!

Описати мету звернення до депутата користуючись підказкою написаною нами раніше. І в кінці додаємо.

Просимо Вас,  і народних депутатів України, членів фракції ,,,,, підтримати проведення цієї акції/пропозицію.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!