Заяви і скаргиЗразок касаційної скарги до Верховного суду

«Електронна книга скарг України» вже понад 6 років публікує усі скарги, що надходять від наших читачів, але ми завжди говорили і будемо говорити: щоб ваша проблема вирішувалася, потрібно не тільки задіяти можливість подачі скарг на нашому ресурсі, але вміти самостійно досягати мети і впливати на відповідні структури заявами. В даному випадку, знати як оформлювати касаційну скаргу до Верховного суду і мати зразок такої скарги. Про касаційну скаргу і зразок журналісти «ЕКСУ» розповіли в цій статті.

Касаційна скарга — процесуальний документ, який передбачає захист інтересів та відновлення порушених прав кожному українцю з боку суду. Відправляють касаційні скарги з головною метою, щоб в результаті подачі касаційної скарги суд, який за рангом вище перевірив рішення суду першої інстанції.

Як оформлювати таку касаційну скаргу? Нічого особливого, ось зразок касаційної скарги до Верховного суду. В цій скарзі ви чітко мусите написати, що ж стало причиною подачі такої скарги.

Зразок касаційної скарги до Верховного суду

Варто зазначити, що з грудня 2017 року касаційні скарги, позовні та апеляційні заяви, розглядом яких має займатися Касаційний адміністративний суд, потрібно надсилати до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду на адресу: вул. Московська, 8 корп.5. м Київ, а індекс: 01029 (Печерський р-н)

Якщо у вас є заява касаційної скарги чи клопотання, які стосуються цивільного судочинства – такі заяви направляють до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду на адресу: просп. Повітрофлотський, 28, м. Київ.

Якщо є касаційна скарга, яка стосується кримінального судочинства тут так само, потрібно направити листа до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, знаходиться він за адресою: вул. П. Орлика, 4а, м. Київ.

І так само, якщо касаційна скарга стосується господарського судочинства то її направляти до Касаційного господарського суду у складі ВС за адресою вул. О. Копиленка, 6, м. Київ.

А також, слід зазначити, що новостворений Верховний Суд зареєстрований за адресою вулиця Пилипа Орлика, вісім, м. Київ, а касаційні суди на момент публікації працюють у приміщеннях, де роміщувалися ВАСУ, ВГСУ та ВССУ.

Також, ми хочемо звернути увагу, що якщо у вас є касаційна скарга, яку ви хочете направляти до відповідних судів, ми наполягаємо, що варто не тільки направити її по зазначених адресах, а й обов’язково надіслати копію такої скарги чи заяви до «Електронної книги скарг України».

Ми публікуємо усі скарги наших читачів і заявляємо, що подібні додаткові направлення скарг сприяють їхньому швидшому вирішенню. Адже будь-яка проблема, яка додатково супроводжується ЗМІ завжди буде важливіша, ніж та, у якої такого супроводження немає.

Про нас та нашу діяльність ми нещодавно розповіли на телеканалі 1+1. Подивіться і Ви. Надіслати скаргу можна за цим посиланням: НАПИСАТИ СКАРГУ

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!