Заяви і скаргиЗаява на видачу свідоцтва про право на спадщину

Найпопулярніші записи

Як оформлювати заяву на видачу свідоцтва про право на спадщину, можна дізнатися прочитавши цю статтю. Якщо так і сталося, що у Вас є право на спадщину, то Ви не можете відмовитися від певних позицій, які були заявлені. Увесь спадок повинен перейти в руки спадкоємця. Як оформлювати заяву на спадок:
До ______________________________
державної нотаріальної контори ____________ області
гр. ________________________________,
який проживає в м. __________
по вул. _____________________________,
ідентифікаційний номер _______________
ЗАЯВА
___ ____________ ____ року померла моя сестра /мати/…______________________, ___ ____________ ____ року народження, яка постійно до дня своєї смерті проживала за адресою: м. ______________________________________.
Спадщину я прийняв. Спадкоємців першої черги згідно зі статтею 1261 Цивільного кодексу немає.
Спадкове майно складається з будь-якого майна, де б воно не було і з чого б воно не складалося і те, що за законом належало моїй сестрі на день її смерті, в тому числі половина квартири _______________ по вул. _____________________ в будинку __________, тепер належить мені як спадкоємцю другої черги.
Прошу видати мені свідоцтво про право на спадщину за законом як спадкоємцю другої черги відповідно до статті 1262 Цивільного кодексу України.
Зміст статей 229, 230, 368, 870, 1262, 1299, 1301 Цивільного кодексу України та статей 13, 18 Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб”, мені роз’яснено.
Підпис: __
Факт прийняття спадщини підтверджується даними паспорта ___________________, серії ________ N _____, виданого ______________________ РВ УМВС України у _____________ області ___ ____________ ____ року, де у розділі “місце проживання” зазначена адреса: м. ___________, вул. _____________________, яка з ___ ____________ ____ року і дотепер не змінювалась.
___ ____________ ____ року я, ___________________________, приватний нотаріус _______________ міського нотаріального округу, засвідчую справжність підпису гр. ___________________________, який зроблено у моїй присутності.
Особу гр. ______________________, який підписав документ, встановлено.
Зареєстровано в реєстрі за N _____.
Стягнуто плату згідно зі ст. 31 Закону “Про нотаріат”.
Приватний нотаріус ____________
                                 (підпис)
Печатка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК