Заяви і скаргиЗаява на реєстрацію ГО

Найпопулярніші записи

Як написати заяву на реєстрацію громадського об‘єднання, можна прочитати тут.

Міністру юстиції України

________________________________

    ________________________________

 

 

ЗАЯВА

 

Ми, Засновники, громадяни України:

______________________________1, “__”____________ 19__ року народження, проживає за адресою: м._______________, вул._______________, будинок № ___, кв. __;

 

_______________________________2, “__”___________ 19__ року народження, яка фактично проживає за адресою: м._______________, проспект_______________, будинок № __ кв. __, зареєстрована за адресою: село_______________, _______________ району ______________ області, вул._______________;

 

_______________________________3, “__”_____________19___ року народження, проживає за адресою: м._______________, вул._______________, будинок № __, кв. ___.

подають установчі документи на реєстрацію Всеукраїнської громадської молодіжної організації „__________________”.

Статут прийнятий “__”____________200__ року на загальних зборах Організації.

Основна мета діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації – надання різнобічної допомоги студентам на всій території України,  представництво, захист та сприяння їх законним інтересам у правовій, психологічній, економічній, соціальної та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Назва постійно діючого виконавчого органу громадської організації – Правління;

Місцезнаходження постійно діючого виконавчого органу Всеукраїнської молодіжної громадської організації – Правління  за адресою:  м. _______________, вул. _______________, №__

 

“__”_______________ 201__ року.

ПІДПИСИ:

 

        

Місто _______________, “__”___________201__ року. Я, ____________________, приватний нотаріус _______________ міського нотаріального округу, засвідчую справжність підписів гр.гр. 1, 2, 3, які зроблено в моїй присутності. Особу гр.гр. 1, 2, 3., котрі підписали документ, встановлено.

В зв’язку з фізичною вадою 1, 2., справжність їх підпису на заяві засвідчено за місцем їх проживання: м. _______________, вул._______________, (1) та м._______________, проспект _______________(2)

   Зареєстровано в реєстрі за № __ – ___________

         Одержано плати:  оформлення  – __гривень; вартість  бланка – ______ гривень.

         ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК