Заяви і скаргиЯкщо у закладах курять – зразок заяви-скарги

Найпопулярніші записи

Якщо після 16 грудня все ж таки Ви бачите, що у закладі, кафе, ресторані курять – Ви можете написати скаргу. Зразок такої заяви тут.

Керівнику Інспекції з питань

Захисту прав споживачів у м. Києві

Пану Кляцькому Антону Юрійовичу

Від_________________________

Адреса_______________________

Скарга

Відповідно до статті 13 закону України №2899 – ІV «Про заходи щодо попередження та зменшення  вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу  за здоров’я населення» (далі – Закон), куріння тютюнових виробів, кальяну та електронних сигарет у приміщенні закладів ресторанного господарства заборонено.

    Цим листом хочу повідомити, що заклад ресторанного господарства «Назва», який знаходиться за адресою _____________________, юридична адреса: ____________________________, порушує Закон, оскільки в приміщені _________________________________(прописуємо який саме порушують, наприклад, курять цигарки чи кальян, або розміщені попільнички, вказати дату, коли відбувається порушення).

У зв’язку  з вищесказаним, прошу здійснити перевірки вищезазначеного закладу щодо дотримання вимог статті 13 Закону та притягнути до відповідальності винних осіб відповідно до статті  20 Закону України № 2899 «Про заходи щодо попередження та зменшення  вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу  за здоров’я населення». Прошу проінформувати мене про результати перевірки та про накладені санкції.

Підпис                                                                                                                                                                              Дата

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК