Заяви і скаргиВкрали телефон – що робити і куди звертатися

Якщо вкрали телефон – пишіть заяву. Який вона матиме вигляд, та куди саме писати – відповідь тут.

Якщо у Вас вкрали дорогий телефон – звичайно, це погано, але добре тим, що той, хто вкрав, якщо його знайдуть – відповість за свій злочин. І може відповідати по кримінальному кодексу. Є багато історій про те, як повернули міліціонери вкрадений телефон, і як досі його шукають.

Тому надіятися – варто, але без фанатизму. Процедура оформлення документів про крадіжку телефона – єдина. Отже, якщо вкрали телефон – звертайтеся одразу в той міліцейський відділок в якому районі це було зроблено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “НОМОФОБІЯ – як нас взяли в рабство мобільні телефони

Якщо у Вашому місті є декілька райвідділів. Якщо ні – то звертайтеся до головного управління Вашого міста. Вам підкажуть до кого звертатися, щоб оформити заяву про крадіжку телефона. Взагалі, міліція, має сама писати під Вашу диктовку те, що трапилося, але в більшості випадків доведеться описувати ситуацію Вам.

В заяві про крадіжку, Ви повинні вказати день, місце, як це сталося, як Ви виявили пропажу телефона. Але пам’ятайте, що якщо Ви хочете збрехати – це кримінальна відповідальність. Тому такого краще не робити. Також перед тим, як йти писати заяву про те, що вкрали телефон – візьміть із собою підтверджуючі документи про те, що Ви його власник.

А також не забудьте код І-МЕЙ. Він є в паспорті телефона, на коробці телефона. Його теж потрібно буде вказати, тому що за допомогою нього міліція шукатиме де він знаходиться.

В принципі можуть пройти місяці, коли міліція зателефонує Вам і повідомить, що телефон знайдений. А може знадобиться для цього і тиждень. Може бути і так, що його  і не знайдуть, бо той, хто вкрав Ваш апарат, знає, що краще від нього здихатися і зробить це так: віддасть  його на запчастини. І тоді, змиріться з тим, що телефона більше немає і збирайте гроші на новий гаджет.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!