Заяви і скаргиВідшкодування збитків

Відшкодування збитків, якщо придбали неякісний товар. Як писати позовну заяву до суду і добитися того, щоб вам відшкодували гроші витрачені на товар?

Не залежно від того, що Ви купили, – споживач має бути захищеним. І в Українському законодавстві є чіткі норми, що захищають споживача, головне, правильно ними користуватися. Журналісти “Електронної книги скарг України” рекомендують ознайомитися із заявою про відшкодування збитків.

ЗРАЗОК ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ ДО СУДУ

До Печерського суду (вкажіть до якого)

Позивач: Баранніков Олексій Васильович
Мешкає за адресою: м.Київ, вул.Російська,140, кв.23

Відповідач: Борейко Константин Вікторович(Найменування відповідача)
(вказати місцезнаходження, тел.. відповідача)

                                                                                                  Ціна позову: 350 гривень

П О З О В Н А   З А Я В А

Про усунення недоліків виробу та відшкодування збитків

21.10.2013 я, Баранніков О.В. придбав у Борейка Константина Віторовича, власника мережі гіпермаркетів «Культура життя», що знаходиться за адресою, проспект Миру, 24, зарядний пристрій, ціна якого 350 гривень, що підтверджується: чеком, гарантійним талоном. Згідно гарантійного талону, гарантійний строк встановлено два роки з дати придбання товару.

Але зарядний пристрій «Сіменс с23» вийшов з ладу, у зв’язку з чим я звернувся до Відповідача.

Тут пишете, що ви робили, щоб захистити свої права: наприклад, звертався до менеджерів магазину замінити товар, на аналогічний, але такий, щоб міг виконувати свою функцію, або зверталися із вимогою про усунення недоліків вибору, або зверталися з вимогою про відшкодування збитків у зв’язку з купівлею неякісного товару. Загалом, пишете все, що відбувалося і чому Ви тепер змушені писати на аркуші – позовна заява… Також не забувайте вказувати, коли саме Ви просили про усунення недоліків, вкажіть дату, час, у кого це просили – вказуючи прізвище ім’я працівників.

На підставі зазначеного та керуючись ст.ст.23, 708 Цивільного кодексу України, ст.ст.8, 22 Закону України «Про захист прав споживачів»,

ПРОШУ:

(викласти всі вимоги до відповідача, у тому числі здійснення  ремонту товару відповідачем, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, неустойки за затримку проведення ремонту в розмірі 1 % вартості товару ).

Додатки:

(Необхідно вказати перелік документів, що подаються разом із заявою, у тому числі документи, які підтверджують вимоги позивача: касовий чек, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, заяви, претензії).

Підпис позивача  ______________   (ПІБ)                Дата21.10.2013

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!