Заяви і скаргиСкарга, зразок скарги і куди краще писати скаргу

Вже понад 6 років “Електронна книга скарг України” публікує скарги наших читачів. За цей час ми опублікували понад 4000 скарг. Саме тому, якщо вам потрібно написати скаргу на будь-яку компанію, чиновника, полісмена, ворога, афериста, загалом, будь-що – Ви можете це зробити у відповідній формі на нашому сайті: “Написати скаргу“. Наш сайт відвідали вже понад 4 млн українців. У нас потужна мережа соціальних сторінок у Фейсбуку.

Отже, як писати скаргу?

Часто ми пишемо скарги. Скаржимося письмово, усно, електронними листами. Все ж таки після скарги у когось залишається задоволення, а комусь замало надіслати листа «Скарга».

Офіційні документи трактують слово «Скарга» так: Це документ, лист,  у якому людина або компанія скаржиться на порушення її інтересів, прав з боку іншої людини чи компанії. Звичайно в листі-скарзі той хто написав «Скарга» – потребує відшкодування завданих проблем. Наприклад, матеріально чи у вигляді вибачення.

Скарга, якщо вона у вигляді документу, оформлюється, як і інші документи: з правого боку  вписуються реквізити –  АДРЕСАТ ( ім’я установи, людини, посаду, прізвище того, в чиїй компетенції є розгляд скарги).

Читайте також: “Як написати скаргу, щоб на неї відповіли. Досвід нашого проекту

АДРЕСАНТ – тут пишете відомості про себе ім’я прізвище, якщо хочете номер  та серію паспорта. Тобто від кого надається скарга.

По центру і пишемо слово «Скарга». Окреслюєте проблему, що я, такий-то, такий-то, пишу скаргу, тому що компанія, людина – вжили неправомірних заходів, дій, щодо моєї персони. Далі ставите підпис, дату, і засвідчення підпису, якщо така процедура потрібна.

 

ЯКЩО ВАМ ПОТРІБНО НА КОГОСЬ НАПИСАТИ ДІЄВУ СКАРГУ – МИ МОЖЕМО НАДАТИ ТАКУ МОЖЛИВІСТЬ. ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАС.

Зразок скарги:

Голові Київської міської ради

Іванову Івану Івановичу

Коркушко Галини Степанівни,

Що проживає за адресою:

Київ, вул. Щорса, 32Б

Індекс: 11300

Скарга

Упродовж зими 2012 року опалення в моєму домі, що знаходиться по вулиці_____, опалення не було. Температура в будинку іноді сягала навіть 8 градусів. Я зі свого боку зверталася до працівників, директорів ЖЕКу – 45 (можете вказати до кого саме були зверення ім’я) з проханням полагодити, відремонтувати, наші труби. Але обіцянки так і не були виконані. Згодом буде ще одна зима і ми, мешканці будинку, сподіваємося, що наша скарга буде розглянута. І винні будуть покарані.

9.01.2012                    підпис                                     Г.С. Коркушко

Є ще й інші скарги, зразок цієї скарги можна застосувати тільки тоді, коли немає якогось обмеження у стилі написання листа-скарги. Наприклад, скарга  в прокуратуру.

За весь час інсування ми опублікували понад 3000 скарг

Зразок скарги:

Прокуратура міста Києва

03150 вул. Предславинська 56/34

Пишете від кого в цьому полі, тобто все

Буду однаково, як і попередня скарга.

СКАРГА

Звертаємося до Вас , тому що вимушені!  Кафе «СУПЕРПАбБ» вже остогид мешканцям  нашого будинку! Попри постійні скарги директорові кафе, міліції – ніхто так і не зміг відповісти чи припинити діяльність його. Кафе, працює цілодобово і цілодобово нам доводиться чути мати, гучну музику, бійки…

І так далі, тобто описуєте проблему, далі в такому листі – збираєте підписи і надсилаєте поштою на адресу.

З повагою:

ХТО

СТАТТЯ ПО ТЕМІ: “Зразок скарги на магазин”

Зразок скарги до Європейського суду. Якщо Ви не знаєете, як діяти далі, в столиці є юристи, які зможуть допомогти у супроводженні Вашої скарги до Європейського суду.

Чому писати скаргу до “Електронної книги скарг України” так важливо, ми розповіли на телеканалі 1+1. Подивіться і ви.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!