Заяви і скаргиСкарга в Пенсійний фонд України

До «Електронної книги скарг України» часто пишуть і пенсіонери, скаржаться на свої проблеми і, звичайно, скарги поступають і на чиновників.

Ми, як і належить, вже протягом 6 років публікуємо усі скарги, які нам надходять від наших читачів. Але також звертаємо увагу, що вирішення проблеми полягає в комплексних діях. Саме тому, ми заохочуємо писати і скарги до структур, яких вона стосується і разом з цим – надсилати листи нам, щоб ваша скарга набувала розголосу в ЗМІ. В даному випадку, хочемо розповісти як же писати скаргу до Пенсійного фонду України.

Пам’ятайте, що кожен українець має право на те, щоб його почули чиновники і Пенсійний фонд України не виняток. Звертатися туди необхідно адже ваші законні та особисті інтереси – мусять цікавити і тих, хто живе за рахунок податків.

Отже, якщо у вас є проблема і вам необхідно написати скаргу в Пенсійний фонд України з питань пенсійного забезпечення – озбройтеся аркушем паперу та ручкою. Головне в таких скаргах писати не всю історію від вашого народження, а стисло і по суті питання. Тут не діє принцип, що більше літер – то краще розглянуть, можливо, навіть навпаки.

Тому сформулюйте конкретно проблему і приступайте до написання скарги до Пенсійного фонду України. Щоб це мало вигляд правильний, наводимо зразок, який затверджений самим відомством.

Зразок скарги до Пенсійного фонду України.

Зразок скарги до Пенсійного фонду України

А також, хочемо зазначаємо, що ви можете написату будь-яку скаргу, чого б вона не стосувалася до нас і журналісти національних ЗМІ звернуть на неї увагу. Зробити це можна у відповідному полі: “Написати скаргу“. І також пропонуємо подивитися, чому потрібно нам надсилати скарги – ми розповіли про це на телеканалі 1+1.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!