Заяви і скаргиСкарга слідчому судді

Часто так буває, що слідчі працюють, м`яко кажучи, погано. Журналісти «Електронної книги скарг України» про це знають, як ніхто інший. Адже протягом 6 років ми публікуємо скарги з усієї України і на цю тему також.

Журналісти, до слова, зацікавлені в подібних проблемах, коли слідчі саботують роботу, а тому, рекомендуємо, писати скаргу судді не тільки на слідчого, а й в Електронну книгу скарг України (НАПИСАТИ СКАРГУ). По-перше це назавжди вкарбує ім`я слідчого, який погано працює на просторах Інетрнету, по-друге, журналісти можуть зацікавитися такою проблемою і показати її на всю країну. А вже потім, спокійно надсилайте також і скаргу до судді. Який вона має мати вигляд – розповідаємо в цій статті.

В такій скарзі слідчому судді варто написати в правому кутку, до якого слідчого судді ви звертаєтеся, вказати адреси, а також написати в цій скарзі відомості про скаржника. А в тілі скраги слідчому судді потрібно зазначити фабулу.

Ось такий має вигляд скарга слідчому судді (ЗРАЗОК)

Скарга слідчому судді

Внизу такої скарги слідчому судді вказуєте, що ж ви від нього просите чи вимагаєте.

Скарга слідчому судді ЗРАЗОК

Також, не забувайте, що ви можете не тільки написати скаргу слідчому судді, а й скористатися телефонами гарячої лінії для скарг України.

Ми також рекомендуємо здіймати галас на поганого прокурора в соціальних мережах, писати про нього в коментарях до дописів міністрів або їхніх заступників. Звертатися до журналістів, загалом з усіх сил намагатися якомога більше людей сповістити про такого прокурора. І, звичайно, надіслати скаргу до “Електронної книги скарг України”. Чому це потрібно робити? Ми розповіли на телеканалі 1+1.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!