Заяви і скаргиСкарга на прокурора

Скарга на прокурора-буває так, що вони захищають, а буває навпаки – ображають. Куди писати скаргу на прокурора.

Скарга на прокурора – діло звичайне для українців, якщо орієнтуватися на дані з гугл.

Наприклад «Скарга на прокурора» – такий запит в пошуковій системі в місяць цікавить понад тисячу людей. Ми вирішили поділитися з Вами інформацією про те, куди ж краще написати скаргу на неправомірні дії правоохоронця.

Прокурор – працює на державу і на громадянів цієї держави. Оскільки зарплату він отримує з податків українців. Тому, якщо прокурор відмовляється виконувати функції, які на нього покладені, і які він зобов’язався виконувати коли влаштовувався на роботу – скарга на прокурора повинна бути написана. Куди ж писати скаргу на прокурора?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Заява в прокуратуру»

На прокурора, на будь-якого правоохоронця, Ви можете написати скаргу на нашому ресурсі «Електронна книга скарг України» в червоному полі, що зараз видно в правому кутку Вашого екрана із написом “Написати скаргу”.

Головне, залишати Ваші контактні дані, щоб Вашій скарзі було надано якогось розголосу.

Скарга на прокурора – це звична річ, яку потрібно виконати зараз, щоб завтра, не шукали де б на нього поскаржитися інші.

Яка може бути скарга на прокурора?

Будь-яка скарга заслуговує уваги: вимагає хабар, не хоче братися за справу, ображає честь і гідність – пишіть. Скарга на прокурора- головне, що Ви можете зробити для того, щоб завтра Ваші співвітчизники не шукали місце де б можна поскаржитися. Тому, будь ласка, книга скарг  у Вашому розпоряджені. Будь-яка скарга на прокурора буде цікавою для журналістів.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!