Заяви і скаргиСкарга на поліцію. Кому і куди писати заяву на полісменів?

До «Електронної книги скарг України» часто надходять від наших читачів скарги на бездіяльність полісменів або на перевищення їхніх обов`язків. Ось, наприклад, дві скарги на поліцію, які нещодавно надіслали наші читачі, а ми опублікували їх для журналістів: «Помер син АТОшника, а слідчих дій не проведено» або ще одна скарга, пише наш читач Андрій, який скаржиться на поліцію, бо ті вирішили перевіряти його авто через вимушену зупинку на бульварі Лесі Українки в Києві.

І таких скарг на дії поліції до нашого порталу надсилають десятками, які ми публікуємо для журналістів та громадських активістів. Оскільки ця тема, схоже, гаряча для наших читачів, саме тому ми вирішили дати декілька порад, що ж робити, куди і як писати заяву чи скаргу на поліцію.

ЗНАЙДИ ВИЩЕ КЕРІВНИЦТВО

По-перше усі полісмени, навіть реформовані – мають своїх керівників і саме їх вони можуть боятися.

Хоч ми і знаємо, що рука руку миє, але як тільки-но ваші права полісменами порушили – варто зафіксувати їхні імена, номери нагрудних жетонів полісменів, а також номер патрульної машини на якій вони приїхали, всі ці ці деталі знадоблять при оформлені скарги на полісменів. Адже, якщо ви скаржитеся на міфічного полісмена, імені якого навіть не знаєте, то навряд чи така скарга на полісмена буде ефективною… її просто покладуть в шафу і ніколи не згадають. Адже жодних деталей немає.

Куди ж писати цю скаргу на поліцію?

Ви можете її написати і надіслати замовним листом, а можете просто викласти в усній формі зателефонувавши за номером 102.

Але, варто зазначити, якщо правоохоронець накинувся на вас із кулаками і зробив це без жодних причин, в такому разі дзвінок – малувато. Одразу ж їдьте до медичних структур, знімайте побої, фіксуйте їх з лікарем і пишіть вже заяву на вчинення злочину, яку потрібно віддати в місцеву прокуратуру. До, слова, раніше ми вже писали, як оформлювати заяву в прокуратуру, за посиланням зразок.

Що б не сталося, завжди надсилайте копію листа-скарги на поліцію в місцеву прокуратуру, яка має включитися в проблему і тримати її на власному контролі.

Електронної книги скарг України” публікує скарги різних людей на різні проблеми. І ми помітили в цих скаргах одну добру ідею, яка, можливо, знадобиться і вам: наші читачі ставлять в копію усі можливі структури: від СБУ до Прокуратури, президентів, депутатів, загалом, усіх. Бо, коли головний полісмен отримає скаргу на підлеглих із зазначенням, що копії цієї ж скарги на полісменів також відправлені, наприклад, до омбудсмена – то не реагувати на такий лист буде проблематично, а раптом, хтось із перерахованих взяв під особистий контроль справу.

Також, порада від нас, публікувати ці скарги на полісменів одразу в Фейсбук чи іншу соціальну мережу, і поширювати по всіх можливих пабліках. Адже тільки якщо надати публічності порушенню ваших прав – то можна почати рух до вирішення проблеми. Чому це важливо, наш керівник також розповідав на телеканалі АТR.

БОНУС

Якщо ви не знаєте, як саме оформлювати скаргу на поліцію, ось ЗРАЗОК СКАРГИ НА ПОЛІЦІЮ

 

Зразок скарги на поліцію

Також, ви завжди можете написати скаргу на полісмена чи будь-якого іншого чиновника на нашому сайті, скориставшись відповідною формою для подачі скарг, клікайте сюди: НАПИСАТИ СКАРГУ“. 

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України” 😉

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!