Заяви і скаргиСкарга на міліцію

Ображають міліціонери – на них теж є управа – прокуратура. Як написати скаргу на неправомірні дії міліції – читайте в статті, а також побачите зразок заяви на неправомірні дії міліції.

Якщо Ви вже написали нам, журналістам, свою скаргу – читайте далі. Якщо ні – рекомендуємо це зробити. Зверніть увагу, що в правому кутку Вашого екрана є червона кнопка із написом “Написати скаргу”. Якщо є, що сказати – неодмінно пишіть!

                                                                                                                       Прокурору область чи місто, в якому він працює
__________________________________
__________________________________

Далі потрібно вказувати і копію, щоб знали, що заява направлена ще в інші інстанції.

                                                                                                                                                         Копія:  начальнику Департаменту внутрішньої
безпеки
___________________________________

Прізвище ім’я та по батькові, адреса
намер телефона

Заява

                                                                  
про перевірку правомірності прияняття рішення працівниками міліції, порушення кримінальної справи 
Число, місяць, рік.

Пишемо, причину Вашого зверненя до прокуратури. Зазначаємо номер реєстрації заяви, вхідний до канцелярії або ЖРЗПЗ у чергового.

Після цього розповідаємо про подію (надавайте повний опис події хто вкрав речі, чи інші нюанси, загалом, повне відтворення події.
31 липня на мою адресу надійшла відповідь, що мою заяву прийнято, зареєстровано та направлено у районний відділ міліції для проведення перевірки та прийняття рішення згідно закону.
Письмову відповідь від органів попереднього дізнання,  по розгляду моєї заяви поданої до _____________ та зареєстрованої за №_____ до цього часу я не отримав.

Як мені повідомили в районному управлінні, що моя заява до них не надходила. Тому маю повні підстави вважати, що перевірка працівниками міліції не проводилася, або до матеріалів перевірки внесено завідомо неправдиві відомості, за що передбачена кримінальна відповідальність (ст. ст. 366, 367 КК України). Вказати свою обізнаність законами, завжди важливо.
Власні допущення можу обґрунтувати з наступного:
–    я не викликався для дачі свідчень та письмових пояснень; (і т.д.) Тобто потрібно описати на яких підставах Ви важаєте доцільним Ваше звернення до прокуратури. Після чого пишемо наступне:

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 94, 95, 97, 100, 227 КПК України,

Прошу:
1.    Прийняти до розгляду мою заяву.
2.    Зобов’язати підлеглі підрозділи перевірити законність винесення рішення за матеріалами попередньої перевірки по моїй попередній заяві №—, з прийнятими мірами реагування.
3.    У разі винесення постанови про відмову в порушенні кримінальної справи, скасувати її та порушити кримінальну справу.
4.    Здійснити нагляд за виконанням законів органами досудового слідства під час розслідування кримінальної справи.
5.    Надати мені письмову відповідь про прийняті міри реагування, так як маю намір звернутися з позовом до суду на відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Попереджений (на) про кримінальну відповідальність згідно зі ст. 383 КК України за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину:
підпис

Додаток: копія отриманої відповіді на 1 аркуші.

ДАТА                                                                                                                                     Підпис

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!