Заяви і скаргиНаписати президенту

Найпопулярніші записи

Журналісти “Електронної книги скарг України” вже протягом 6 років публікують найрізноманітніші скарги наших читачів і не залежно, скарга на президента чи на уряд, але вона буде опублікована. Наш сайт за цей час відвідало понад 4 млн українців, а для журналістів національних ЗМІ сайт став справжнім місцем, де можна знайти реальних героїв для їхніх репортажів. Саме тому, якщо у вас є бажання написати президенту, наприклад, скаргу на щось у Вашому місті, то ми радимо, ще й звернути увагу на наш ресурс і надіслати свою скаргу нам у відповідному розділі: “Написати скаргу“. Адже тільки комплексні дії можуть допомогти вашій проблемі почати рух до її вирішення. І одна із речей в цьому комплексі – залучення ЗМІ до вашої проблеми, в чому ми вам і допоможемо. Але ж і президенту потрібно написати правильно, як це зробити – пояснили в цій статті.

Як написати президенту питання для багатьох загадкове. Можна надіслати поштою лист президенту. Тоді оформлюєте звичайний лист і вписуєте свою проблему. Можете достукатися до нього за допомогою нашого сайту “Електронна книга скарг України“.

Надсилаєте його за адресою:  індекс 01220, Київ, Банкова вул., 11. Або подати його за адресою Київ, Шовковична, 12.

А це номер (044) 255-74-52, щоб уточнити будь-які деталі. Завжди уточнюйте, куди саме краще надіслати лист президенту. Подивіться також зразок листа Президенту, посилання нижче.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЗРАЗОК ЛИСТА-СКАРГИ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

+380 (44) 255–70–42 — довідка про реєстрацію, опрацювання звернень громадян та прийом громадян; контактний телефон Приймальні Президента України для попереднього запису громадян на прийом до посадових осіб Адміністрації Президента України (попередній запис здійснюється у визначений для запису час – щосереди, крім святкових, неробочих та вихідних днів, з 9.00 до 12.00).

Листи президенту краще писати, якщо тема дійсно вимагає втручання гаранта. З інших питань, краще звертатися в уповноважені органи: міліцію, прокуратуру, може на телебачення. Лист президенту має містити не більше 5000 символів, цього достатньо, щоб висвітлити проблему, можливо не усі нюанси.

Коли лист президенту склали – також можете вкласти його у повідомлення і надіслати ось за цією адресою – inform@аpu.gov.ua – це мейл-бокс Адміністрації. Можете надсилати його хоч сотні разів – ліміту немає. Єдине, що після кожної відправки листа президенту потрібно чекати близько 5 хвилин. Тому, якщо до листа необхідно додати необхідні документи – надсилайте його краще поштою. Адресу ми написали на початку.

Як правильно дати в борг? Читайте: “Зразок написання розписки

У випадку написання листа поштою – фантазувати над листом можна скільки завгодно, головне, щоб потім цей папір вліз в конверт. За законом, розглядатимуть лист президенту від 5 до 10 днів. Але у випадках передбаченим законом ці дні можуть розтягнутися на місяці. Та відповідь Ви отримаєте.

На сайті президента є опубліковані відповіді вже на поставлені запитання, радимо ознайомитися і з ними, можливо, на Ваше запитання, на ваш лист президенту – вже дали відповідь і писати такий лист гаранту – немає сенсу.

Якщо виникають запитання, що  як писати звернення, які підібрати слова – можете, перед написанням листа президенту, почитати статтю: «Які вживати слова при оформленні документів», можливо наші поради стануть Вам в нагоді, при складенні листа президенту.

А також, ми розповіли, чому важливо писати скаргу нам на телеканалі 1+1. 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК