Заяви і скаргиНаписати скаргу Президенту України

Журналісти “Електронної книги скарг України” як ніхто інший розуміють, що таке проблема, яка ніяк не вирішується і як доводиться звичайним громадянам бути в постійному пошуку вирішення цієї проблеми, що аж доводиться писати скаргу гаранту України. Ми за 6 років існування опублікували сотні скарги наших читачів і закликаємо не тільки писати скаргу Президенту України, а й надсилати її копію нам, адже наш ресур – публікує скарги для журналістів. А будь-яка проблема, щоб була вирішена, має розглядатися комплексно. Саме тому, ми наведемо зразок скарги для Президента України і разом з цим просимо надсилати цей лист і нам у відповідному полі: “Написати скаргу“. 

Отже, перше, з чого почнемо, не варто думати, що Президент – це особлива людина і йому потрібно написати все в деталях. Зазвичай ці листи не читаються президентом, а розглядаються його прес-службою і надається відповідь, мовляв, все зрозуміли, будемо щось робити. Але до змін може так і не дійти. Тому, заощадьте свій час та час Президента, якщо станеться диво і він прочитає вашу скаргу.

Адміністрація Президента радить оформлювати вашу скаргу Президенту України в довільній формі, ніяких особливих вимог немає.

Зразок скарги Президенту України

Також, нещодавно ми розповіли, чому одними скаргами Президенту чи іншим чиновникам не завжди вдається вирішити проблему. Розповіли про це на телеканалі 1+1, погляньте, чому потрібно писати скарги і нам.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!