Заяви і скаргиЛист депутату

Лист депутату передати легше! Тепер Ви можете це зробити за допомогою нашого ресурсу. Як це працює – читайте далі.

Лист депутату – корисна річ, для тих, хто його пише. Вашу проблему побачить народний обранець і, можливо, допоможе у вирішенні Вашої проблеми. Але одна біда, лист депутату не завжди легко надіслати або бути впевненним в тому, що написавши його депутат побачить Вашу проблему.

Тому ми вирішили допомогти в цьому – все, що необхідно – написати нам на пошту свою проблему, зазначивши номери телефонів, адресу. Знайти поле для написання Вашої проблеми можна з правого боку Вашого екрана в полі: “Зворотній зв’язок” – лист буде переданий народному обранцю. Мало того, ця передача листа буде зафіксована на відеокамеру, щоб той, хто замовив цю послугу був переконаний – скарга потрапила в руки до нардепа.

Який лист краще всього надіслати депутату?

Звичайно можна будь-який написати. Можна розказати свою проблему, але краще не розписувати її на десятки аркушів паперу, а коротко окреслити проблему, і зазначити, що ж Ви від нього хочете. ВАЖЛИВО: не забувайте вказувати контактні дані в листі до депутата.

Також, дуже корисна ця послуга буде для людей, які потрпили разом в одну біду. Наприклад, забирають гуртожиток, щоб звернути увагу народного обранця, – колективно складаєте лист, ставите під ним підписи і лист депутату готовий, залишається його надіслати нам, щоб ми його передали.

Лист депутату – вирішення ваших проблем. Окрім цього, Ви можете написати і нам Вашу проблему, ми її опублікуємо на сторінках нашого ресурсу.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!