Заяви і скаргиКлопотання на дозвіл фото-відеозйомки у відкритому судовому засіданні

Часто буває, що під час судового процесу представникам ЗМІ потрібно бути присутнім на судовому засіданні. Для цього потрібно подати клопотання на дозвіл фото-відеофіксації. Як це зробити? Подивіться зразок клопотання до суду.

Подібне клопотання буде корисним для усіх представників ЗМІ. Звичайно, у телеканалів є вже подібні зразки клопотання, але ситуації бувають різні. На власному досвіді можемо сказати, що зразок клопотання про відео-фотозйомку дієвий – ми подавали його в канселярію, і зауважень у тамтшеніх серкретарів не виникло.

Отже.

ЗРАЗОК КЛОПОТАННЯ:

Головуючому судді по справі № 33/4343/23423

що призначена до судового розгляду 10.06.2015 на 13:30

Смірнова Л.Г.

Від журналіста або ж ЗМІ, яке Ви представляєте.

Клопотання

У Київському апеляційному господарському суді  10.06.2015 призначено до судового розгляду справу № 33/4343/23423 (зазначається номер справи) щодо (якщо відомо – коротко зазначається суть справи). Рекомендуємо написати і дізнатися. На цей пункт секретарі звернули особливу увагу. Просто зазначте – наприклад, позивач “такий-то” відповідач “такий-то2“.

Відповідно до Закону “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, та Закону “Про інформацію” (Будемо відверті, це нікого не цікавить, але процедура має бути дотримана) прошу надати дозвіл працівникам телеканалу “МАНГОЛІЯ ТВ”  на здійснення фото-або кінозйомки, відео-, або/і звукозапису в залі судового засідання під час розгляду вказаної справи з метою підготовки відео або фото репортажу.

Інформація про хід розгляду даної справи має велике суспільне значення, необхідна для виконання професійної журналістської діяльності та буде використана в інтересах суспільства – для підготовки відповідного судового репортажу.

На судовому засіданні будуть присутні:

Журналіст: Клопотання. До. Суду.

Оператор: Зракзок. Клопотання. До суду.

Дата

З повагою,

Головний редактор / Редактор / Журналіст і підпис.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!