Заяви і скаргиДоповідна записка

Що таке доповідна записка, зразок доповідної записки, та що варто знати, щоб написати доповідного листа.

Доповідна записка – це документ, який направляється вищому керівництву будь-якої структури. Наприклад: міліції, супер-маркету, компанії, тощо. В доповідній записці зазвичай вказується інформація про факти порушення, якісь події, або, наприклад, вказується, як просувається процес роботи.

А також, в таких листах можна вказати, які під час роботи Вас надихнули ідеї, що зможуть підвищити, наприклад, колективних дух. Але , звичайно така практика більш підходить для інших країн – там, дійсно купують голову, а не як в нашій, де купують рабів. Тому, іноді, варто задуматися чи варто в доповідних записках додавати свої враження чи пропозиції.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Зразок написання розписки – як правильно дати гроші в борг

Доповідна записка має містити в собі:

  • Назву структурного підрозділу, звідки надійшов документ до керівництва. Це перше з чого починається написання цього листа.  Цю інформацію потрібно розмістити в лівому куті листа.
  • Адресат (відомості про посаду,установу, ПІБ,) Це пишеться з правого боку доповідної записки.
  • Назва документа.
  • Дата
  • Вихідний номер записки
  • Заголовок, якщо він потрібний
  • Текст доповідної записки
  • Посада адресанта
  • Підпис, ПІБ, дата, підпис.

ЗРАЗОК ДОПОВІДНОЇ ЗАПИСКИ:

Кафедра дикторів,

                                                                                                             Деканові

Гребенщуку Володимиру Івановичу

Доповідна записка № 12/ 11.10.2013 року

Про неготовність студентів бюджетної форми навчання.

Наша кафедра дуже цінує талановитість, креатив, та напологлевість в майбутніх телеведучих, журналістах. Це один із найголовніших критеріїв вступу до нашого інституту. Але, на жаль, у студентів першого курсу взагалі відсутнє бажання до навчання, креативних, творчих проявів. Тому, з метою поліпшення професійної підготовки майбутньої еліти, рекомендую, назначити додаткові зустрічі із студентами, за для визначення подальшого шляху в їхньому творчому майбутньому.

Завідувач кафедрою

Дикторів, ведучих теле-радіо програм, журналістів.

М.В. Свченко                                                                                                                                                                                                   (підпис)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Що робити, якщо продавець не має решти?” 

Пояснювальна записка може бути складена, як бачите, з власної ініціативи або за вказівкою керівництва.

Якщо, наприклад, співробітник запізнився на роботу. Щодо таких ініціативних доповідних записок – їхня мета: це сприяння вищого керівництва до вирішення проблем.

Які вживати слова в такій записці:

Доповідна записка, в прнципі, документ, який може складатися у вільній формі. Головне, не пишіть, так, як вказано у записці вище. Слово “Докладна” – це калька, в українській мові лишень “Доповідна” або “Пояснювальна”. Також, в таких записках намагайтеся не займати багато часу того, хто читає її. Спробуйте викласти в ній все максимально стисло і інформативно, якщо, звичайно, вона не вимагає більш розгорнутого вигляду.

Є два види доповідних записок: внутрішні і зовнішні.

Внутрішні доповідні записки подаються керівникові установи оформлені на чистому аркуші паперу від руки, зовнішні – виходять за межі структури й оформляються на загальних чи спеціальних бланках формату А4 з кутовим чи поздовжнім розташуванням постійних реквізитів.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!