ЗВИЧАЙНА СКАРГА (34 грн)

Оплативши цю скаргу, Ваша проблема потрапляє лише до загального списку скарг. Це не значить, що вона менш важлива і ефективніша, але поява її лише з лівого боку сайту робить її не такою виразною, в порівнянні з іншими скаргами, що потрапляють, наприклад, на головну. Тим паче, за день до нас можуть надходити інші скарги, які будуть з’являтися над вашою скаргою і опускати її все нижче. Ми не можемо гарантувати її перші позиції протягом усього дня. Але бувають і винятки, і скарга може знаходитися на головних позиціях тривалий час.

ГОЛОВНА + СОЦ.МЕРЕЖІ (45 грн)

Це одна із найпопулярніших опцій, адже Ваша скарга з’являється і протягом дня знаходиться в місці, яке журналісти, що відвідують наш проект 100% не оминуть увагою – це головна сторінка. А також скарга знаходиться в списку “Скарги читачів”, в цьому списку на неї діють правила звичайної скарги, тобто вона може опускатися протягом дня, але з головної Вашу проблему гарантовано ніхто протягом дня не скине. Ваша скарга також потрапляє до соціальної мережі Facebook “ЕКСУ” і, якщо стосується конкретного міста, також і в спільноту книги скарг Вашого міста, якщо така створена на момент Вашого звернення. Про список наших спільнот і кількість підписників можна дізнатися за цим посиланням.

Зауважимо, якщо до нас надійшло три скарги із оплатою “на головну” – то розміщені вони будуть згідно графіку та черги.

СОЦ.МЕРЕЖІ, СПИСОК, ГОЛОВНА, Е-МЕЙЛ (53 грн)

Це, на даний момент, одна із найдієвіших наших пропозицій, в нашій е-мейл розсилці присутньо чимало журналістів, загальна кількість підписників сягає 3 тисячі людей + усі соцмережі – це понад 20 тисяч людей. Скарга потрапляє в усі категорії, і окрім того, що її помітять журналісти це ще збільшує вірогідність звертання уваги і правоохоронних органів. Адже кількість охоплення людей, що прочитають Вашу скаргу збільшується в декілька разів.

Якщо у Вас виникають питання, звертаєтеся за цією адресою, наші ввічливі менеджери все Вам розтлумачать: reaction.ua@gmail.com

 

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!