Логотип 1+1Логотип ИНТЕРлоготип СТБлоготип новий каналлоготип канал 2+2логотип канал нтнлоготип канал украиналоготип канал украинская правдалоготип канал айситиви

За час роботи в ЗМІ я зрозумів, що тісного зв’язку між громадянами і журналістами немає. Практикантом мене направляли на багато різних телеканалів, радіо. Я помітив, що листи тих, хто пише на телеканали, рідко коли читають, навіть якщо Вони адресовані відомому телеведучому чи журналісту. Чи то часу бракує на них, чи то бажання немає – причин я не знаю. Я переконаний, що деяким листам усе ж таки щастить більше, і вони потрапляють до рук ведучого чи журналіста, ба більше – їх читають і на них реагують. Такий довгий шлях має пройти Ваша скарга, щоб, можливо, редактор вирішив, що її потрібно висвітлювати. Але є одне АЛЕ – журналістам, яким не пишуть скарг, прохань про допомогу може бракувати таких листів, бо і в нас бувають творчі кризи – теми сюжетів з неба не падають, якщо й падають – то рідко). І тут постає цілком логічне запитання: хіба є різниця, хто оприлюднить Вашу проблему? Чи той, чи інший журналіст з іншого видання. Чи все ж таки краще сподіватися і чекати? Це, звісно, кожен сам вирішить для себе. Я зауважу, що на цьому сайті Вашу проблему можуть висвітлити одразу на декількох телеканалах – це одна з корисних рис цього проекту. А щоб таке було можливе, я Вас дуже прошу, якщо Вам є що написати – пишіть і не соромтеся залишати свої контактні дані – журналістам вони знадобляться, повірте мені. Підкреслюю! – проблеми можуть бути різного характеру, навіть якщо в салоні краси Вам зламали нігті – напишіть про це, якщо набридли гральні заклади під будинком – пишіть, вимагають хабар – пишіть! І наполягаю – залишайте свої контактні дані, не бійтеся! Я переконаний, разом ми подолаємо можливо не всі, але більшість проблем! ДОСИТЬ МОВЧАТИ!

Минуло 5 років. До Дня народження нашого проекту записали відео, щодо результатів нашої роботи.

Фейсбук: Ален Бобров

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!