ВідеоХто кого? Самсунг проти Айфона в окропі

Цьогоріч розробники Samsung обладнали смартфони лінійки Galaxy корпусом стандарту IP-68. Дана ступінь захисту передбачає занурення апарату в воду без негативних наслідків, а також можливість попадання всередину мінімальної кількості пилу, що не впливає на працездатність модулів.

Інженери Apple, в свою чергу, не заявляли про герметичність корпусу iPhone 6s, проте захистили ключові роз’єми силіконовими вставками і додали прошарок клея по периметру дисплея. Один з минулих експериментів TechRax показав, що американський апарат може знаходитися в окропі 15 хвилин, після чого справно функціонуватиме.


Однак на цей раз вбичим фактором для iPhone 6s стала не рідина, а висока температура – буквально через 20 секунд після занурення в окріп iOS повідомила про критичний перегрів, а потім пристрій відключилвся. Galaxy S7 протримався в тих же умовах більше хвилини.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!