ВідеоВідео дня: житель Лондона влаштував змагання з поїздом метро

30-річний житель Лондона записав на камеру GoPro своє змагання з поїздом метро. Чоловік вибіг з вагона і зумів повернутися в нього вже на наступній зупинці.

За час забігу довжиною 380 метрів Джеймс Хептонстолл (Джеймс Хептонсталь) подолав 75 сходинок, два турнікети і пробіг вулицями британської столиці. Його партнер Ноель Керролл (Noel Керролл) в цей час знімав реакцію пасажирів підземки. Вони знали про цей флешмоб і зустріли Хептонстолла, який повернувся вчасно у вагон, оплесками.

Герой відео розповів, що ідею такого ролика він і його друг запозичили на YouTube. Там вони знайшли аналогічні спроби подолати дистанцію в один і той же час з поїздом метро. Їх знімали в інших європейських містах. Ролик завантажили на YouTube минулого місяця, але популярним він став тільки в середині вересня. За кілька днів він набрав 1,3 млн переглядів.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг Україин”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!