ВідеоВ мережі магазинів Дніпровського м’ясокомбінату “Юбілейний” оживляють ковбасу?

Продолжение рейдов в сети магазинов мясокомбината “Юбилейный”. Что изменилось спустя неделю?Просим поделиться информацией с близкими и родными в социальных сетях, а так же присоединиться к нашим проверкам. Требуйте информацию о сроках годности, документы на продукты, санитарные книжки и оставляйте отзыв в книге жалоб. Не пожалейте времени досмотреть сюжет до конца! Подписывайтесь на наши каналы и оставляйте комментарии. Пишут журналисты организации Территория Закона.

На сайті м’ясокомбіната зазначено, що “Місія МКЮ полягає у тому, щоб забезпечити високу і стабільну якість продукції.
Для її реалізації спеціалісти Компанії неухильно слідувати ключовим правилам”.

М’ясокомбінат «Ювілейний» (м. Дніпро) займає одну с лідируючих позицій у виробленні ковбас і м’ясних делікатесів в Україні.

Виробництво м’ясокомбіната «Ювілейний» побудовано по принципу замкнутого технологічного циклу. Процес починається з забою скота, а закінчується виробництвом готової продукції, її зберіганням та реалізацією. Тільки при такій схемі можливий повний контроль над усіма етапами виготовлення м’ясопродуктів. Також це дозволяє знизити собівартість виготовленої продукції і пропонувати на ринку якісний продукт за доступною ціною.

У структуру м’ясокомбінат входять: адміністративний корпус, забійний цех, цех обвалки, виробничий комплекс, цех пакування готової, розподільний комплекс, лабораторія та транспортний відділ.У 2011 році введено в експлуатацію і запущений в роботу новий надсучасний цех з виробництва сирокопчених і сиров’ялених ковбас, а в 2012 році – цех з виробництва напівфабрикатів

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!