Електронна книга скарг України” – працює на добровільних засадах. Наша зарплата – досвід, яким ми ділимося із початківцями чи вже досвідченими журналістами. В нашій команді працюють дипломовані юристи, журналісти, та не байдужі активісти, які творять цей проект!

Ми завжди знаходимося в пошуках нових авторів, журналістів блогерів, адже сайт створюють небайдужі українці. Якщо Ваша життєва позиція – зробити нашу державу кращою, не важливо, в яких її напрямках – пишіть нам із поміткою “ЖУРНАЛІСТ-ВОЛОНТЕР“, – ми будемо раді ділитися своїм здобутим досвідом і шукати нові для Вас можливості проявити себе за допомогою нашого сайту.

Якщо Ви бажаєте стати блогером – це теж можливо, пишіть нам лист із поміткою “ЖУРНАЛІСТ-БЛОГЕР” і ми будемо раді з Вами співпрацювати!

reaction.ua@gmail.com

ПРИМІТКА:

Звичайно, іноді буває, що і ми заробляємо – тоді ми обов’язково ділимося із нашими авторами. Тому розраховувати тільки на сухе волонтерство – не варто!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!