UncategorizedХто захистить малого підприємця? Жителька Івано-Франківська поскаржилася на дії чиновника

Жителька Івано-Франківська поскаржилася на перевищення службових повноважень головного фахівця з сектору нагляду Муніципальної інспекції з благоустрою. Жінка каже: вона – підприємець, однак її діяльності заважають. Чиновник, за словами нашої читачки, ставив вимоги, які вона не повинна виконувати.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

«Скарга на свавілля інспектора з благоустрою в м. Івано-Франківськ. Перевищення службових повноважень, зловживання службовим положенням з боку головного фахівця Локатир Тараса Ігоровича з сектору нагляду “Муніципальної інспекції з благоустрою” м.Івано-Франківська, який своїми діями і відвідами 13.12.2018 р і 21.11.2018 перешкоджає здійсненню підприємницької діяльності Цюпяк Світлані Петрівні, яка відбувається в магазині “Всяка Всячина”19 м.кв., який знаходиться за адресою вул.Коновальця, 103. Складає 4 адмінпротоколи по ст.152 Кодексу України про адміністративне правопорушення.

Вимога інспектора прибирати територію в завірюху цілий день, вивіску магазину зняти. В свідоцтві підприємця – діяльності підмітати територію немає, я її прибираю 1 раз зранку, а інспектор Локатир Т.І. висуває безпідставні звинувачення – підмітати в завірюху цілий день і виписує 2 адмінпротоколи.

Інспектор не знає “Закону про рекламу” ст.9 п.6 і виписує ще 2 адмін протоколи.

Хто захистить малого підприємця від дій чиновника?», – написала пані Світлана до «Електронної книги скарг України».

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!