UncategorizedВсі скаргиТовари та послугиРис “Золотий Стандарт”, дніпропетровського виробника перетворюється на отруту при приготуванні

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Жанна, вона скаржиться на якість продукту під назвою “Золотий Стандарт”, що виготовляється на Дніпропетровщині.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Добрый день! Хочу пожаловаться на качество продукта (рис) с названием “Золотой Стандарт”. Согласно данных на упаковке, производится в городе Днепропетровске, ПП Коганом В. Н.

Вот такой “хороший” продукт масштабно продается во всех супермаркетах и в прочей рознице Украины (на видео все видно).
Самое страшное, что неизвестно какое количество людей страдает от таких “продуктов”.
Прошу вашей помощи, с целью избежания возможных отравлений и в надежде снятия данного продукта  с продаж,” – написала наша читачка Жанна.

Рис или Отрава???Вот такая гадость масштабно продается во всех супермаркетах и в прочей рознице Украины!Самое страшное, что не известно какое количество людей страдает от таких "продуктов".Прошу максимальный репост, с целью избежания возможных отравлений и в надежде снятия данной Отравы с продаж.

Опубліковано Zhanna Kuznetsova Четвер, 18 січня 2018 р.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!