UncategorizedРаптове зменшення призначеної пенсії

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Валентина, яка стверджує, що її матері, ветерану праці, раптово відняли 50 гривень від отримуваної довгий час пенсії.

“Я, Нагорна Валентина Анатоліївна,1956 р.н., пенсіонерка, проживаю в місті Павлоград Дніпропетровської обл., вул.Героїв України 23 кв 30, звертаюся з питанням яке обурило мене до самого серця. Моя мама, Василенко Ганна Сергіївна, 1935 року народження, ветеран праці, нагороджена  орденом і медаллю за доблесну Працю, має стає більш як 50 років з них половина на вибухонебезпечному виробництві  – з вересня місяця позбавлена 50 грн  від  призначеної і отримуваної вже довгий час пенсії. Це сталося після того як до ПФ передали документ про призначення їй  першої групи інвалідності, ми очікували, і нам  так пояснювали , що їй добавлять 50 грн до пенсії, а вийшло все наоборот.

Мама вже чотири роки як лежача, повна втрата пам яті, атрофіровані м язи ножок, весь букет тяжкої і тривалої праці на шкідливому виробництві. І ось подяка від цієї влади людині ,яка вже на краю вічності, 50 грн в наш час владування цієї ганебної влади – це величезні кошти ,коли аптека на кшталт музею, де можна тільки подивитись, а не купити ліки, як і  все в цьому житті зараз.

В ПФ нічого не можуть пояснити , там працюють  люди , яких  підпускати не можна до такої кропіткої роботи  з людьми , які віддали все своє життя , заробили  на  пенсію  копійки і кинуті на призволяще. У мене викликає тільки гнів  на все що робиться з людьми похилого віку, здається , що  влада  взяла курс на  як найбільш скоротити  населення , бо ума немає наповнити  бюджетим, як тим що підвищити тарифи, продовольство вже для пенсіонерів майже не доступне, а про речі супутні то і мови немає.

Три роки не підвищується пенсії окрім  мінімальних, то де ж справедливість, що ви робите, думаєте наберете  голоси з них коли будуть вибори  – ні , ви прорахуєтесь , і ті за таку владу не проголосують, ви , як показали ці роки владування   гарші за тих мерзотників , що  вигнали  люди з країни , бо  корупція стала  на порядок вища і до людей відношення  як до  скотини , і то до скотини ліпше відносяться .

Я  вимагаю повернути  моїй мамі розмір пенсії той  що  був, а також виплатити надбавку  по інвалідності за травень, червень, липень, серпень, а з вересня я оформила по уходу за інвалідом, але як раз з вересня і зняли з маминої пенсії 50 грн, заміст добавити з травня.  Це  така  дикість , що я не знаю як  вас  всіх  назвати, все це  що  твориться  зараз  закінчиться  чимось  жахливим ,   бо  вже  вийдемо  і  ми  старі люди , яких  вирішили  загнати в землю чим скоріш.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!