UncategorizedІншеВсі скаргиПраво власності є, а землі немає: житель Київщини просить допомогти з земельним питанням

Житель Ставищенського району Київщини не може користуватися своєю землею через ряд «помилок» чиновників. Він хотів звернутися до суду, однак технічної документації йому не дають. Чоловік просить допомоги у вирішенні його проблеми.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Це просто крик душі. Прошу Вашої допомоги у вирішенні моєї проблеми. Такого беззаконня та свавілля ще світ не бачив.

Я, Якимчук Василь Павлович, працював у КСП «Хлібороб» Ставищенського району, Київської області з 1993 по 1997 роки трактористом. Під час розпаювання земель мене незаконно не включили у список до державного акта на право колективної власності на землю КСП «Хлібороб».

Звернувшись до Ставищенського районного суду Київської області, я поновив свої права і мене було включено до додаткового списку на землю. Мені було видано сертифікат, у подальшому –державний акт. Багато років я здавав земельну ділянку (пай) в оренду ТзОВ «Інтерагроінвест».

В кінці 2017 року закінчувався термін дії договору оренди. Я вирішив відділитися та самостійно обробляти свою земельну ділянку. І тут почалися жахи. Звернувся до землевладної організації «Рідан-БЦ» для встановлення відповідних меж. Межі було встановлено.

Державний акт, який було мені надано, площею 3,842 га та кадастровим номером 3224255100:03:007:0039
відповідає ділянці №215. Дані, згідно з діючим законодавства, були занесені до «Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності» та до «Державного земельного кадастру про земельну ділянку».

У подальшому виявилось, що земельну ділянку №215 в 2001 році було надано в користування гр. Ковтун Ользі Миколаївні, яка має державний акт без кадастрового номера, який не присвоєний по сьогоднішній день, та яка обробляє її і по сьогодні та віддавати не хоче.

Архівним відділом Ставищенської районної державної адміністрації було надано витяг Розпорядження №131 від 20.02.2004 року «Про видачу державних актів на право приватної власності……», за яким мені,
Якимчуку Василю Павловичу, надавалась земельна ділянка №242. Що саме цікаве, тим же Розпорядженням земельна ділянка №242 надавалась і П’явці Оляні Володимирівні (яка на даний час померла та
ділянка перейшла у спадщину трьом її родичам).

Скажіть, як можна було зробити таку ПОМИЛКУ? Хто її зробив: Ставищенська РДА чи Управління земельних ресурсів??? Ніхто цього не визнає. Хто буде її виправляти? І яким чином? Всі поводять
себе, як нічого не було. Хочу зазначити,що технічна документація відсутня в усіх сторін конфлікту.

В липні 2018 року я звернувся з письмовою заявою до Ставищенської районної державної адміністрації. В усному порядку мене було повідомлено, що моя заява «за належністю» передана до відділу Держгеокадастру Ставищенського району.

Відділом Держгеокадастру було надано письмову відповідь, у якій рекомендується знову ж таки звернутися до Ставищенської районної державної адміністрації, Ставищенської селищної ради або до суду.

Ще раніше звертався до Ставищенської селищної ради з письмовою заявою, так як мені казали, що технічна документація розроблялась на основі довідок з номерами земельних ділянок. Селищна рада надала
відповідь, щоб МИ шукали технічну документацію. В архіві відділу Держгеокадастру Ставищенського району
технічна документація відсутня. На руки її ніхто ніколи не давав.

В суд теж потрібно технічну документацію. І таким чином коло замикається.

А я з 2017 року не отримую ні орендної плати, ні сам не можу вживати земельну ділянку. Державний акт є, право власності є, а землі немає. Як таке може бути? Хто в цьому винен? Що мені робити далі? Якби
це трапилось не зі мною, ніколи б не повірив, що таке може бути.

Прошу Вашої допомоги у вирішенні моєї проблеми. Завчасно дякую Вам за допомогу”, – написав пан Василь до “Електронної книги скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!