UncategorizedВсі скаргиТовари та послугиІнтернет-магазин city.com обманює своїх клієнтів

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Іван, який стверджує, що смартфон куплений в інтернет-магазині city.com вийшов з ладу через три дні.

“Став жертвою розводу даного  інтернет магазину city.com Купив недавно телефон на сайті так як з іншого місто, спокусився на нищу ціну на 100 грн. і марно.отримав телефон пару днів все почало працювати чудово, але за три дні телефон перестав підключатися до інтернету, плюс батарея стала сідати, та ще й як виявилося стоїть кастормна прошивка.

Додзвонився в сервісний центр пообіцяли перепрошити телефон за пару днів як найшвидше сказали що так вийшло що стоїть така  прошивка недодивилися,тому і такі баги телефону я погодився переслати .Тепер жалію, що там купив його, телефон пролежав 4 дні на складі нової майже ніхто не спішив його забирати,плюс спеціаліст Ірина з сервісного обслуговування, котра вміє обманювати і маніпулювати вивела мене із себе я вже другий день не маю апетиту, не маю сну. Наговорила всякого коли я просив повернення грошей, сказала таким тоном, що вони будуть діагностувати товар 14 днів по закону, а по закону вони, що не мали мені надати такий самий товар в користування, під час діагностування?

Я зараз не маю коштів на придбання нового сиджу без телефону, а робота вимагає, щоб був засіб зв’язку тому і проблеми можуть виникнути на роботі. Коли попросив номер керівництва сайту жоден спеціаліст не надав мені його.Чому так? Чому все так зашифровано! Я хочу щоб повернули мені телефон. Прошу вас допомогти мені, адже не знаю куди мені і як до міг звернутися я сам з міста Луцька.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!