ТехноЗвичайний USB-зарядний пристрій навчили красти паролі (ВІДЕО)

В китайську USB – зарядку впровадили шпигунські функції. Подивіться на власну зарядку ще раз, може Ви вже під пильним наглядом спец.служб?

Дослідник в галузі інформаційної безпеки Самі Камкар зумів перетворити китайський зарядний пристрій з USB-виходом на повноцінний шпигунський інструмент, пише Venture Beat.

Створений ним гаджет під назвою KeySweeper являє собою апаратний кейлоггер (перехоплювач натискань клавіш) для бездротових клавіатур Microsoft. Він здатний “ловити” сигнал, який передається між клавіатурою і приймачем, розшифровувати його і запам’ятовувати всю інформацію, що пересилається.

В пам’яті KeySweeper можуть зберігатися дані про натиснуті клавіші, враховуючи введені в рядок браузера інтернет-адреси, логіни, паролі та інша конфіденційна інформація. За бажанням власника мініатюрний шпигун може відправляти різні SMS-повідомлення з необхідним йому вмістом – в гаджет можна вставити SIM-карту з підключенням до мобільного інтернету.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК