ТехноВласники iPhone позиваються до Apple через зумисне сповільнення нею гаджетів

Цю тему порушив один із користувачів Reddit, який розповів, що його iPhone 6S із часом суттєво сповільнився, але відновив швидкість роботи після заміни акумулятора. Він повідомив, що спробував iPhone 6 Plus свого брата, і він працював швидше.

Технологічний ресурс Geekbench проаналізував роботу кількоз смартфонів від Apple, які працювали на різних версіях операційної системи iOS, і з’ясував, що деякі з них справді були навмисне сповільнені. Користувачі стверджують, що компанія вдається до таких дій, аби люди купували новіші моделі iPhone.

Компанія Apple визнала, що справді сповільнює роботу пристроїв, але заявила, що робить це для того, аби «подовжити життя» телефонам і допомогти роботі батареї. Заміна старої батареї має повернути телефон до його колишньої швидкості. У Британії це коштує 79 фунтів, у США – 79 доларів. Користувачі звинувачують компанію в тому, що вона не попередила їх про провадження змін.

Позови подали в Каліфорнії та Чикаго.

У паперах, поданих до суду в Каліфорнії, Стефан Богановіч і Дакота Спіз претендують на компенсацію через втрату цінності пристрою та придбання нових батарей. Вони також заявляють, що власники iPhone не давали згоди на «втручання».

У позові, поданому в Чікаго, інтереси користувачів преставляє Джеймс Влагакіс із юридичної фірми Sulaiman Law Group.

За його словами, якщо доведуть, що Apple цілеспрямовано не повідомила споживачам, що ці оновлення погіршать роботу телефона, це можна кваліфікувати як незаконне приховування суттєвої інформації.

На думку юриста, це «пряме порушення» законодавства щодо захисту споживачів у трьох штатах, де живуть позивачі, яких він представляє.

Нагадаємо, в Китаї дівчина двічі повертала iPhone X в магазин після того як виявила, що її колега може розблокувати її пристрій через Face ID. Гаджет не бачив різниці між обличчям його власниці та іншої жінки. Раніше ЗМІ писали про те, що технологія Face ID від Apple погано працює з обличчями близьких родичів, близнюків, дітей.

Восени ж зросла кількість скарг користувачів на здуття батарей у телефоні iPhone 8 Plus.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!