ТехноСтворено сенсорний екран який працює на…воді

По буднях з 7:00 до 9:00, журналіст “Електронної книги скарг України” оглядає ранкову пресу

Співробітники лабораторії Koike Laboratory при Токійському університеті електронних комунікацій змогли створити сенсорний екран, але не на твердій поверхні, а на воді! Для реалізації своєї задумки вони використовували проектор, ванну з водою, ігровий контролер від Microsoft – Kinect і вологозахищені колонки, пише “Яблук“.


AquaTop Display – винахід, який за допомогою датчиків Kinect відстежує переміщення руки і кожного пальця користувача – все як у звичайному сенсорному дисплеї, але є одна відмінність – оскільки доступно 3-и вимірювання (руку можна занурити у воду, а не просто водити по поверхні, як із звичайними екранами), така система створює абсолютно новий рівень взаємодії.

Можна зачерпнути воду із зображеним на ній файлом і перенести її на іконку плеєра, таким чином, запустивши відтворення. Видаляти файли теж просто – потрібно захопити їх рукою, перенести під воду, після – відпустити. Файли перемістяться в корзину. AquaTop Display – не просто новий вид екрану. Цей інтерфейс має зворотний зв’язок у вигляді акустичної системи, прихованої в товщі води. Видаючи низькочастотний звук, колонки змушують воду вирувати, кипіти – що може бути використано у фільмах або іграх. Відчуття підсилює і ілюмінація від вбудованих світлодіодів.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!