ТехноБудинок – відмінник. Чому найближчим часом у всіх нас буде розумний будинок?

Відкрити ролети на вікнах, встановити рівне світло одразу в кількох кімнатах – і все це лиш однією кнопкою. Розумний будинок зможе буквально все, що сприятиме Вашому комфорту. А також, дізнайтеся, як власноруч зробити розумний будинок із старого. Стівен Спілберг, Том Круз, Роберт Деніро, Біл Гейтс – вже обладнали власні апартаменти розумними системами освітлення. Тільки  ця система вже може зробити звичайний дім –  будинком, який буде називатися «Розумний будинок». Обійдеться вона близько 2 тисяч доларів.

Розумний будинок – переваги:

Незліченні, наприклад те, що Ви можете керувати світлом в будь-якій кімнаті, поверсі будинку лишень одним пультом: хочете більше, хочете менше світла, як бажаєте. Також, за допомогою розумного освітлення в такому ж, розумному будинку, світло вимикається там, де люди чи тварини відсутні, чим заощаджує господарям кошти на електриці – по 15 відсотків щомісяця.

Також, деякі сервіси, які продають системи «розумний будинок» – можуть вмонтувати спеціальну кнопку, яка буде вимикати усе освітлення при її натисканні. Це зручно для тих, у кого великий дім, щоб не оббігати усі кімнати в пошуках увімкненого світла.

Раз натиснув – і все погасло. Ця ж система «розумний будинок» може стати в нагоді проти шахраїв. Господарі, наприклад, ще на роботі. Але освітлення буде ввімкнено на мінімальний режим, що створюватиме ілюзію присутності власників – навряд чи шахраї полізуть в будинок де хтось є. І це далеко не всі плюси такого розумного будинку.

Управління електроприладами

Система «розумний будинок» управляє навіть електроприладами. Пральна чи посудомийна машина, телевізор, комп’ютер, обігрівачі, загалом, уся електроніка можуть слухатися господаря. Секрет в тому, що усі розетки в розумному будинку працюють разом, в одній мережі.

При натисканні кнопочки – Ви можете увімкнути, наприклад, усі прилади одночасно – це зекономить час ранком, а також, можуть працювати і окремо: потрібна праска – вмикайте. Усі ці команди можна задавати з пульта управління або ж зі спеціальної кнопки, яку майстри вмонтують туди, де ви скажете. В таких розумних будинках, навіть гаджети, наприклад, мобільні телефони стають помічником – забули вимкнути газову плиту, чи мікрохвильову, а Ви вже в іншій кімнаті. Спеціальна програма на мобілці дозволить зробити це на відстані.

Також система «Розумний будинок» – може забороняти дитині дивитися телебачення після, наприклад, десятої вечора – розетка сама вимкнеться, як Ви запрограмували у потрібний час.

Розумний будинок з розумним домофоном

Маючи такий розумний пристрій – Вам не потрібно виходити через увесь будинок до того, хто прийшов. На спеціальному пристрої з’явиться картинка з вулиці.

Тепер Ви можете поставити усі потрібні запитання небажаному гостю і не виходити до нього. Модні системи відео спостереження – як і решта функцій розумного дому – завдяки інтернету – доступні на відстані. Найдорожча принада розумного будинку – медійна система, здатна перетворити кімнату на кінотеатр. Натисканням однієї кнопки, закриються штори, опуститься екран.

Така система коштує близько мільйона гривень і своєму господарю дає відчути себе мільйонером. Завдяки спеціальним кріслам, наче з кінотеатру, з підігрівом, або й масажем.

Як зробити розумний будинок із свого старенького.

Розумний будинок – економить енергію. Наприклад, вдень можна користуватися ось таким от гаджетом, який перероблятиме енергію сонця і заряджатиме мобільний телефон.

В продовження теми про енергію в розумному будинку  – можна придбати ось такий годинник. Батарейки, що встромлені на місце де повинні бути цифри – нормальний господар викинув би, але такий годинник працює сам від б/у батарейок. Які у пульт ні в пульт не підійдуть ні в фотоапарат, але як раз для такого годинника.

Повертаючись до системи “Розумний будинок” – дрібниця, але схоже, найпотрібніша річ в розумному будинку  – будильник. Б

о за допомогою нього можна не здригатися з ліжка, а спокійно прокидатися під улюблену радіостанцію, пісню, кінофільм. І цей таки будильник буде, якщо потрібно, нагадувати про незроблені справи.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!