ТехноОбман Iphone. Як американський бренд забув про якісну зарядку

Якщо Ви не любитель «яблучного телефона», то знайте – недоліки є навіть у цього дорогого апарата. Зарядний пристрій, який у кожного власника просто рветься.

Біда зарядного пристрою Iphone коріннями уходить в далекий  2013 рік, коли власники Ігаджету звернулися навіть із колективним позовом до суду, в якому звинуватили компанію в свідомому випуску на ринок ненадійних зарядних кабелів для Iphone. Як би бережно Ви не ставилися до свого зарядного дроту – він все одно зламається. І схоже проблема не вирішена. Ті, хто придбав телефони – досі стикаються із проблемним зарядним дротом для Iphone.

Власники різних гаджетів пишуть про одну і ту саму проблему, те саме стається із дротом для айпаду і для айфона.

ДРІТ-iphone-телефон-зарядка

Чому так відбувається не відомо.

ДРІТ-iphone-телефон-зарядка

Ось що кажуть жертви бренду: «Убив вже два таких за 1,5 року», «Три за два роки», «Була така ж фігня. Спочатку все було добре, а потім він задимівся, і дуже сильно нагрівся телефон. Але все обійшлося, телефон у порядку, шнур довелося замінити », « Все так. Вдома лежить зовсім голий кабель від іфона. І з двома зарядками від макбука та ж історія (друга куплена трохи більше року тому) »,« У мене не тільки кабель так оголився, але і навушники одні розвалилися, тепер другі почали».

Так що поки Apple не може знайти собі нормального постачальника ізоляційного матеріалу, потрібно щось робити самим. Є думка, що протягом гарантійного терміну Вам пошкоджений таким чином кабель замінять безкоштовно.

Розробник програми «ВКонтакте» під Android Григорій Клюшников прислав фотографію свого шнура, м’яко натякаючи на найкардинальніше рішення з усіх можливих.

ДРІТ-iphone-телефон-зарядка

Але що якщо Ви душею прикипіли до свого айфоши? Виявляється, є вихід він у хлопців з німецько-гавайського стартапу.

Григорій Забєлін і його іноземні колеги Ханнес і Лауренс запустили кікстартер-кампанію (вже другу за рахунком), щоб зібрати гроші на виробництво шнурів нового типу.

Компанія розробляє міцні і симпатичні зарядні кабелі Juices +. Ці дроти підходять не тільки для айфонів і Айпад, а й для Android, Blackberry, Nokia і для будь-якого іншого бренду, який живиться від microUSB.

ДРІТ-iphone-телефон-зарядка

За словами Григорія, ці дроти покликані показати Apple, як насправді потрібно їх робити. Зарядники Juices – це комбінація переробленого космічного алюмінію і тканинного обплетення. Тому вони виходять міцними,  легкими і красивими.

І гнучкими, що найважливіше. Під обплетенням знаходиться дротяна сітка, яка дозволяє відповідати сертифікації Apple MFi (made for iphone).

ДРІТ-iphone-телефон-зарядка

Над Juices працюють справжні стартапери, які знають – якщо у проблеми немає рішення, потрібно створити його самим.

ДРІТ-iphone-телефон-зарядка

Ну і наостанок, якщо у Вас вже зламаний зарядний дріт для Iphone – то Вам потрібно знати, що з ним робити.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!