ТехноНова операційна система iOS 7 зроблена в текстовому редакторі

Найпопулярніші записи

В мережі з’вилося відео, на якому показують, що дизайн нової операційної системи міг бути створений в Microsoft Word

Оновлення операційної системи, на яку так чекали мільйони користувачів айфону, сьогодні може стати пшиком. Чи все геніальне – просто, чи споживача тримають за простофілю? Такі виникають запитання після перегляду відео, на якому один із користувачів демонструє, що дизайн нової версії операційної системи iOS зроблений за допомогою текстового редактору Microsoft Word. Мережею ширяться чутки про працівника компанії, який вирішив розповісти світові правду. Буквально за день кількість переглядів наближається до мільйона. Невже дизайнери операційної системи вирішили так легко заробити грошей довго не думаючи про дизайн. Наприклад, відомі графічні зображення в цьому текстовому редакторі використовуються в операційнй системі: іконка відеокамери, повідомлень… Загалом, це краще побачити.

Відео: iOS 7 зроблена в текстовому редакторі:

Залишається чекати відповіді від виробників цього гаджету – чи це дійсно так, чи звичайний збіг. Хоча для збігу забагато схожих деталей.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК