ТехноInstagram сповіщуватиме про можливу спробу самогубства користувача

В якості допомоги адміністрація соцмережі запропонує користувачеві, що знаходиться в депресії, зв’язатися з фахівцями гарячої лінії підтримки, поговорити з другом або отримати пораду від співробітників Instagram. 

разок повідомлення, яке отримає користувач, позначений через опцію анонімного сповіщення.
Зразок повідомлення, яке отримає користувач, позначений через опцію анонімного сповіщення.

Якщо користувач шукатиме в Instagram зображення, які пов’язані з самогубством або іншими діями, що можуть йому нашкодити, соцмережа знову ж таки запропонує свою підтримку.

instagram_01_600

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “67 ОНЛАЙН-МАГАЗИНІВ З УКРАЇНИ “КРАДУТЬ” ДАНІ ПЛАТІЖНИХ КАРТ

expert-dumka-ekspert-mnenie«Завдяки функції підтримки користувачі будуть знати, що навколо них завжди є спільнота, готова про них подбати. Особливо в той момент, коли людина, можливо, найбільше потребує цього», – прокоментував виконавчий директор Інстаграм Марн Левін (Marne Levine).

Для того, аби повідомлення від Instagram виглядали більшою мірою як підтримка, а не набридливе втручання, компанія залучила до співпраці Національну асоціацію людей з розладами харчування (National Eating Disorders Association) та  Національну спілку запобігання самогубства (National Suicide Prevention Lifeline).

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 350 мільйонів осіб різного віку страждають від депресії. Серед медійної спільноти нова опція була прийнята позитивно: «Ми гаряче вітаємо те, що Instagram робить з цієї новою функцією! », – написали в Yahoo.

«Instagram став простором як індивідуального самовираження, так і організованого. Спільноти, які зосереджені на таких питаннях, як позитивне сприйняття власного тіла, розлади поведінки у харчуванні, психічнездоров’я, розгорнули широку діяльність на платформі. Тепер Instagram хоче зберегти цей простір недоторканим», – прокоментували нові опції соцмережі в Huffington post.

«Instagram випустив оновлення, яке має на меті зробити популярний додаток набагато більш безпечним місцем, і ми сподіваємося, врятувати життя людей у міру необхідності», – зазначили у Tech Times.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!