ТехноFujifilm домовилася про поглинання Xerox

Японська корпорація Fujifilm Holdings домовилася про злиття з американською Xerox. Про це повідомляється в прес-релізі Fujifilm.

Xerox увійде до складу спільного підприємства сторін – Fuji Xerox, створеного в 1962 році. В об’єднаній структурі Fujifilm буде належати 50,1%, акціонери Xerox отримають частку, що залишилася і спеціальні дивіденди в розмірі $ 2,5 млрд.

Очікується, що операція буде закрита в другій половині 2018 року, її вже схвалили ради директорів обох фірм. Після завершення угоди Xerox втратить незалежність; крім того, близько 20% персоналу об’єднаної компанії (близько 10 тисяч чоловік) будуть звільнені, передає Bloomberg.

Капіталізація оновленої Fuji Xerox оцінюється в $ 18 млрд. Акціями компанії продовжать торгуватися на NYSE; у неї буде дві штаб-квартири – у Токіо і Норуолку, штат Коннектикут.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!