ТехноЕнтузіаст запустив Windows 95 на розумному годиннику Samsung

Найпопулярніші записи

Що буде, якщо поєднати стареньку операційну систему із новітнім годинником? Дивіться відео! 

Нещодавній досвід 16-річного веб-розробника Корбіна Девенпорта (Corbin Davenport) із запуску операційної системи Windows 95 на розумному годиннику Samsung Gear Live отримав від The Verge звання найменш корисного експерименту всіх часів! Сумнівна нагорода, але, тим не менш, приємно відчувати, що за твоїми експериментами спостерігають. Установка і запуск давної ОС в середовищі AndroidWear 4.4W здійснювалися за допомогою емулятора DOSBox.

Бажаючі поностальгувати або , як Корбін , познайомитися з системоюWindows 95, старшої, ніж вони самі, зіткнуться з низкою проблем. По-перше, використання 1,63 – дюймовим екраном Samsung передачі Онлайн розширення 320×240 пікселів замало для Windows 95, яка вимагає мінімум 640х480.

По-друге, потрібна спеціальна збірка програми DOSBoxTurbo для Android, оскільки звичайний DOSBox обмежує обсяг виділеної оперативної пам’яті, і запуск програм, та й робота системного процесу explorer.exe – стають проблематичними.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК