ТехноBostonDynamics: Ввічливий робот навчився відчиняти двері

На каналі BostonDynamics популярного відеохостингу YouTube з’явилося нове відео під заголовком Hey Buddy, Can You Give Me a Hand? (Агов, приятелю, не міг би ти мені допомогти?).

На відео один з двох роботів підходить на 4х лапах до дверей і не може увійти. Потім до дверей підходить інший такий самий робот, але з механічною рукою – маніпулятором. Цією “рукою” він відчиняє двері, притримує її, пропускає свого побратима і після заходить сам.

Нові вміння викликали неоднозначні враження на людей. Більшість захоплені роботом і його новими вміннями. А ось деяких це насторожило. Деякі користувачі пишуть, надивившись фантастичних фільмів, що стає страшно жити, так як роботи можуть знищити в майбутньому людство. Подібна серія з дуже схожим на цього робота була і в комедійному серіалі “Чорне дзеркало”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!