ТехноApple запатентувала кнопку Home, що трансформується

Бюро з реєстрації патентів і торгових марок США опублікувало новий патент Apple, який демонструє абсолютно інший спосіб використання звичної нам кнопки Home на iPhone і iPad.

Згідно з документом і приведеним ілюстраціям, кнопка Home буде працювати в двох режимах: звичайний і джойстик.

Якщо перший варіант нам вже всім зрозумілий і ясний (одинарне натискання, подвійне, потрійне), то другий варіант – це абсолютно нове.

кнопка-еппл

При легкому повороті кнопки за годинниковою стрілкою, пружина, яка буде поміщена під оновлену кнопку Home, висунеться диск на кілька міліметрів над смартфоном, перетворивши його в джойстик.

Джойстик

Розробниками цього патенту стали Колін Елі і Флетчер Роткопф. Документ з усіма ілюстраціями і специфікаціями був поданий в Бюро ще влітку 2013 року, тому зображений iPhone дещо відрізняється від того, який Apple випустила восени 2014.

Як і більшість патентів, найімовірніше, і цей ляже «в стіл». Однак дуже цікаво підглянути за тим, які ідеї щодня намагаються втілити інженери і дизайнери Apple.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!