ТехноАмериканські спецслужби оприлюднили звіт з доказами кібератак Росії на урядові установи США

У ньому відомства описують багаторівневу кампанію з кібератак, націлених на урядові установи США й організації в галузях енергетики (зокрема ядерної), а також в торгівлі, водопостачання, авіації і на «критично важливі об’єкти».

Для здійснення атак використовувалися шкідливе програмне забезпечення та фішинг. Як наслідок, проросійським кібер-а́кторам вдавалося встановити віддалений доступ до вражених пристроїв та мереж й збирати конфіденційні дані.

Спецслужби вказують, що шкідливі програми були виявлені в системах безпеки декількох компаній з енергетичного і ядерного секторів, але масштабних перебоїв вони не спричинили. Знайдене ними програмне забезпечення має «російський слід».

Відомства також оприлюднили попередження, в якому закликали інші компанії в енерегтичному секторі перевірити свої системи кіберзахисту.  «Поведінка Росії продовжує турбувати нас, і ми продовжуємо протистояти їй доступними нам способами», – йдеться у коментарі спецслужб до звіту.

Водночас Міністерство фінансів США вчора оприлюднило новий пакет санкції. Зокрема під них потрапило російське «Агентство інтернет-досліджень», відоме також як «фабрика тролів». Раніше «фабрика тролів» разом з телеканалом RT згадувалася у відкритій частині доповіді спецслужб США про втручання Росії у вибори американського президента. Сама доповідь була опублікована на початку січня 2017 року.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!