Техно8 причин купити електронну книгу зараз

На День народження, на Новий рік – електронна книга стане хорошим подарунком. Навіть, якщо Ви звикли лікувати депресію покупками – зверніть увагу саме на цей гаджет.

«Паперову книгу не можна замінити» ,- скажуть естети. «Людство рухається вперед. Читалки є найкращим аналогом» ,- відмовлять it-шники. А ми скажемо, що як паперова, так і електронна книга мають право на життя. Різниця полягає тільки в практичному застосовуванні. Якщо Ви досі сумніваєтесь у доцільності покупки букрідера, то саме для Вас 8 причин, чому потрібно купити читалку.

1. Перший і основний аргумент – компактний розмір. Ви можете вкинути читалку в сумку чи рюкзак, і разом з тим 50 книжок.

2. Електронна книжка допомагає економити. Вона коштує десь 1000 грн. В середньому за 1 паперову книгу Ви заплатите 50 гривень. Арифметика проста: 20 книжок повністю окуплять вартість читалки. А завантажити туди можна набагато більше.

3. Електронна книга – не проста книжка, а чарівна. На ній Ви зможете слухати музику, і навіть заходити в Інтернет (якщо, звичайно, виробник вирішив потішити цією функцією)

4. Букрідер можна підлаштувати під себе- вибрати шрифт, підсвічування. Так що із зором у Вас все буде в нормі. В додаток зауважимо, що читалка не так шкодить зору, як інші монітори.

5. Електронна книжка надзвичайно легка. Крім того їй можна купувати різнобарвний і оригінальний одяг у вигляді чохлів. Будьте в тренді разом зі своєю розумною і вигідною подругою.

6. В читалці можна створювати і читати власноруч складені й оформлені збірки творів, а два натиски на екран виділять Вам необхідну цитату. Тож перегляд книг буде цікавішим й пізнавальнішим.

7. Батарея довго тримає заряд. Тож читати Ви зможете майже цілодобово, якщо буде можливість і бажання,
звичайно.

8. Для школярів, студентів й викладачів електронні книжки- ідеальний варіант. Замість того, щоб носити чимало книг на заняття – вся бібліотека перед Вашими очима.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!