Техно3 секрети Фейсбуку про які ви не знали

Вважаєте, що знаєте про Facebook і його можливості абсолютно все? Можливо, прочитавши цю статтю, ви зрозумієте, що помилялися!

У статті описано три особливості Facebook, які, на думку авторів, можуть істотно полегшити і зробити ще більш приємним перебування на просторах мережі.

1 Ділитися своїми постами з усіма своїми друзями за винятком одного.

Щоб скористатися цією опцією, написавши новий пост, завантаживши зображення і т.п., клікніть на “Додаткові налаштування” у вкладці “Друзі” в панелі під повідомленням, а потім в списку, що побачете оберіть “Налаштування користувача”. У вікні в рядку “Ці люди або списки” під написом “Не публікувати для” просто вводите ім’я людини, яка ваш пост не повинна побачити.

Facebook

Facebook2

2 Очистити свою стрічку новин всього за пару хвилин.

Просто клікніть СЮДИ, в черговий раз заходячи на свою сторінку в Facebook перед вами з’явиться список, що складається з ваших віртуальних друзів, з якими ви останнім часом не дуже активно спілкувалися або не спілкувалися взагалі. Оберіть з цього списку тих людей, новини яких вас не цікавлять, і ви їх більше не побачите у своїй стрічці.

Facebook3

 3 Приховати свій онлайн-статус в чаті від користувачів, з якими вам не хочеться спілкуватися.

Facebook інтегрував свою функцію “Списки” з чатом, щоб дозволити користувачам скласти список людей, для яких вони воліють бути в режимі оффлайн. Щоб скористатися даною опцією, клікніть на “Ще” у списку “Друзі”, розташованому в лівій стороні екрану. У розкрився вікні натисніть на кнопку “Створити список”, вкажіть його назву, додайте учасників та натисніть «створити».

Потім клікніть на кнопку “Параметри” в нижньому правому куті екрану і з розкрився списку вибирайте “Розширені  налаштування”. Потім на власний розсуд: або увімкніть чат для окремих друзів, або увімкніть режим оффлайн для користувачів, з якими не хочете спілкуватися. Якщо ви забули додати когось до списку  «оффлайн», можете зробити це, просто відзначивши цю одну людину в чаті, відкривши вікно чату з ним і в списку “Параметри” вибравши опцію “Відключити чат з ______”.

Facebook4

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!