Таємний покупець“Віденські булочки” – застиглий совок в центрі

Наш таємний покупець на цей раз вирішив завітати в колись дуже популярне місце – кав’ярню “Віденські булочки”, що розташована недалеко від центральної вулиці столиці Хрещатик – кут Прорізної та Пушкінської.

Photo: ЕКСУ
Photo: ЕКСУ

Одразу і не зрозумієш, що це: кав’ярня чи булочна, більше схоже на останнє. Меблі, що не змінювалися з самого відкриття закладу, яке, схоже було декілька років тому. Малопривітні продавчині та непровітрюване приміщення – ось, що тебе зустрічає. Але в пам’яті все жевріє згадка про дуже смачні багети, на які тут, до речі, після сьомої колосальна знижка – замість 35 гривень просять всього – 10.

Читайте також: “НОВЕ МІСЦЕ. CAFÉ L’ETAGE – ПЕРЕВІРЕНО

Подивившись на булочки, стає зрозуміло, що ними не наїсися, а ціна в 40 гривень за один багет – якось не дуже приємна для пересічного гаманця, тому в око впадає ланч-меню.

Цікаві пропозиції і, як для центру, надто дешеві. Ось, наприклад, найдешевший ланч пропонують за 45 гривень. Візьмемо, щось середнє – Ланч “Маленький” за 55 гривень. Сюди входить один салат та суп на вибір, ще б каву до ланчу – ціна б була найкраща в центрі. Ось меню, можете ознайомитися, що пропонують своїм гостям в “Віденських булках” на ланч.

Photo: ЕКСУ
Photo: ЕКСУ

Але розробники ланчу, схоже знали, що до нього варто запропонувати гарячий напій і вони це зробили – його можна придбати з 50% знижкою. Виходить що кава + ланч + один еклер, що коштує 10 гривень – обійшлися у 85 гривень! До речі, чек нам не дали, просимо звернути увагу менеджера чи директора на це неподобство.

Це на секундочку – ціна ланчу в самісінькому центрі в кав’ярні, яка за дизайном набагато кращим, ніж в цій булочній.

Photo: ЕКСУ
Photo: ЕКСУ

Але, найнеприємніше чекало на нас згодом – коли принесли наше замовлення. Варто відмітити, що кава тут іноді буває не погана – “Лаваца”, але те, що принесли попоїсти просто перенесло знову ж таки в совок.

Салат на невеличкій тарілочці, грубо порізані томати, декілька гілочок рукколи… загалом, наче не в булочній в центрі замовив страву – а десь на околиці в АТП, де харчуються водії автобусів (і там ми були) 🙂

Крем-сум із грибів, на диво, був більш-менш смачним, також до нього дали не дуже свіжу булочку.

Photo: ЕКСУ
Photo: ЕКСУ

Загалом, якщо Вам захочеться перекусити десь в центрі не дорого і смачно – Вам точно не сюди. Цю кав’ярню краще обходити десятою дорогою, щоб менеджери чи директори подбали про її дизайн та подачу страв. Адже раніше “Віденські булочки” реально хоч пахли Європейською якістю, сьогодні ж це реальний радянський союз, принамні таке враження склалося після відвідин саме цієї кав’ярні.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!