Таємний покупецьВ готелях замість Біблії з’являється нова релігія – Wi-Fi

В готелях постояльці шукають зв’язок з чимось, чого не можна побачити, але це не молитва. Духовного зв’язку більше немає.

Релігійні матеріали, наприклад, біблія, була єдиною річчю, яку можна було 100% відшукати в американських готелях, в тумбі біля ліжка протягом багатьох десятиліть. Тим не менш, власники готелів замінюють книжки більш сучасними зручностями, – пише видання Quartz.

Дослідження, яке провели в американських готелях компанія STR продемонструвало, що тільки 46% американських номерів мають релігійні матеріали в кімнатах, це менше половини в порівнянні з тим, що було 10 років тому.

Готелі зіштовхнулися із посиленням конкуренції через будівельний бум та конкуренцію з боку додатка Airbnb, і намагаються вгамувати сучасного “мандрівника-непостійного клієнта” та “трудоголіка”. Для багатьох таких сьогодні, номери, що не мають доступу до Wi-Fi – були табу.

Майже 98% з опитаних 8000 людей заявили, що для них важливо, щоб номер був обладнаний бездротовим доступом до мережі, ніж в порівнянні з 82% десять років тому.

poslugi-stat

Один готель, який не слідує тенденціям – це готель новообраного президента США Дональда Трампа у Вашингтоні, округ Колубмі, прямісінько навпроти Білого будинку, який має в номерах Біблію та друковану записку, яка твердить гостям: «якщо Ви готові продовжити свою духовну мандрівку – персонал готелю надасть Талмуд, Гіту, або Коран».

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!