Таємний покупецьТаємний покупець: Книга скарг депутатської їдальні

На що жаліються депутати та чи жаліються взагалі, дізнавався наш таємний покупець.

Варто відмітити, що депутатська їдальня не з дорогих. Скільки і що коштує можна побачити на меню, роздрукованому в хороших радянських традиціях. Найдорожча страва Грудка з качки із журавлиним соусом. Здається, якщо її хтось і замовить – то в залі має зависнути тиша, а страву винесуть під фанфари. Річ у тому, що депутати і журналісти беруть звичайну гречку із звичайним битком.

деуптути-меню-столова

Дівчата за прилавком завжди ввічливо тебе обслуговують і не дивно, адже ти не знаєш, хто перед тобою і кому ти можеш попсувати настрій, а головне, які можуть бути наслідки…

Тому озброївшись камерою, наш таємний покупець вирішив подивитися, а що ж думають про обслуговування і, що не подобається слугам народу.

ОСЬ ТАКИЙ МАЄ ВИГЛЯД КНИГА ВІДГУКІВ ТА ПРОПОЗИЦІЙ. ЯКЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ДАТА ВИДАЧІ БУЛА 13 РОКІВ ТОМУ.

книга скарг верховна рада

2002 РОЦІ В ІСТОРІЇ НЕ ТІЛЬКИ ДЕРЖАВИ ЗАЛИШИВСЯ ДЕПУТАТ 1-5 СКЛИКАНЬ, АЛЕ І В ІСТОРІЇ КНИГИ ВІДГУКІВ ПАРЛАМЕНТУ. РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ ВІН «ВЫРАЖАЕТ ИСКРЕННЮЮ БЛАГОДАРНОСТЬ ЗА ОТЛИЧНОЕ ИСПОЛНЕНИЕ СВОИХ ПРОФЕССИОНАЛЬНЫХ И СЛУЖЕБНЫХ ОБЯЗАННОСТЕЙ…» БІЛЬШЕ МОЖНА ПОЧИТАТИ НА ФОТО.

КНИГА СКАРГ-ВІДГУК

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ ЗАЛИШИЛИ ДЕПУТАТ 3-4-ОГО СКЛИКАННЯ ПХИДЕНКО, ДЕПУТАТ 3-ОГО СКЛИКАННЯ МИГОВИЧ.

«П’ЯТИЙ РІК КОРИСТУЄМОСЯ ПОСЛУГАМИ КАФЕТЕРІЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ВІДЗНАЧАЄМО ВЕЛИКУ КУЛЬТУРУ ЙОГО ПРАЦІВНИКІВ…» БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ НА ФОТО.

КНИГА СКАРГ-ВІДГУК-ВЕРХОВНА РАДА

КОЛИШНІЙ ЖУРНАЛІСТ, А СЬОГОДНІ ДЕПУТАТ ВІД БПП МУСТАФА НАЙЄМ ТАКОЖ НАПИСАВ ВІДГУК, РОЗІБРАТИ ПОЧЕРК ДУЖЕ ВАЖКО: «ВДЯЧНИЙ ЗА…»І БІЛЬШЕ МИ НЕ ЗМОГЛИ РОЗІБРАТИ, ЯКЩО ВИ МОЖЕТЕ – БУДЬ ЛАСКА, ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ В КОМЕНТАРЯХ;)

КНИГА СКАРГ-ВІДГУК-ВЕРХОВНА РАДА

МИХАЙЛО ПОПЛАВСЬКИЙ РІК ТОМУ, ВСТИГ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК В КНИЗІ, НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЩО БУВ НЕ ТАК ЧАСТО У СТІНАХ ВЕРХОВНОЇ РАДИ: «З ВДЯЧНІСТЮ ЗА ГАРНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВСЬОГО КОЛЕКТИВУ ТА ОСОБИСТО ЯРОСЛАВІ МАРТИНОВІЙ», – НАПИСАВ СПІВОЧИЙ РЕКТОР.

ВІДГУК-ВЕРХОВНА РАДА

ДЕПУТА ЯВОРІВСЬКИЙ, В ПРИТАМАННІЙ ЙОМУ МАНЕРІ ПОХВАЛИВ ДІВЧАТ, НАЗВАВШИ ДЕПУТАТІВ І ЖУРНАЛІСТІВ «ОРДОЮ»: «МОЛОДЦІ ДІВЧАТА! ЧУЙНІ, ДОБРІ, УСМІХНЕНІ, ЦЕ Ж СПРОБУЙ НАГОДУВАТИ ЦЮ ДЕПУТАТСЬКУ ОРДУ. І ЖУРНАЛІСТСЬКУ ТЕЖ».

Яворівський-книга скарг

ЗВИЧАЙНО, ОКРІМ, ПОЗИТИВУ Є Й НЕЗАДОВОЛЕНІ, ЯКІ, НАПРИКЛАД, ВИМАГАЮТЬ ЗАМІНИТИ ВИДЕЛКИ: “У ЗВ’ЯЗКУ З ТИМ, ЩО ВИДЕЛКИ, ЯКІ ВИ ПОДАЄТЕ В ЇДАЛЬНІ, ЗРОБЛЕНІ З НЕЯКІСНОГО МАТЕРІАЛУ, ВОНИ НЕ ЗРУЧНІ У КОРИСТУВАННІ”, НАПИСАВ ГРОМАДЯНИН ТРУТЕНКО.

книга скарг

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Скільки коштує їжа в їдальнях прокуратури і Верховної ради?”

Варто відмітити, що для таємного покупця, нічого поганого в виделках не було. Може замінили? Загалом претензій немає, на відміну від книги скарг ресторану “Челентано”.

Таємний покупець, для “Електронної книги скарг України”;) 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!