Таємний покупецьІнтертоп-Інтертоп, що ти робиш з нашим гаманцем?

Наш таємний покупець завітав нещодавно в один із найпопулярніших взуттєвих магазинів, як і усі, хотів придбати собі взуття. Так, саме “хотів”, – тому що із невгамовним доларом купити сьогодні що-небудь дуже важко. Ціни в цьому магазині можуть вразити навіть ненайбідніших.

“Звичайний день. Люди біжать по своїх справах. Квапляться кудись встигнути. Звичну паніку торговельного центру ще й підкреслює валютний стенд із курсом долару, який ледь не щодня влаштовує шоу, за яким спостерігає вся країна. Я прямую до найнеобхіднішого – взуття. І тут мене бере паніка. Я, отримуючи не найменшу зарплату в Києві просто не можу собі дозволити от так, купити взуття. Доведеться почекати і назбирати. Та що там, пропоную Вам подивитися також на це “цінове-божевілля” в Інтертопі.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Таємний покупець: Книга скарг депутатської їдальні

Ось, наприклад, зимові черевики жіночі за 2300 гривень.

Взуття-інтернтоп-ціни

Інші, фірми “Тімберленд”, обійдуься майже в 3 тисячі гривень. Взуття-інтернтоп-ціни

Любителі взуття на кабулках викладуть за нього трохи більше двох тисяч гривень. Взуття-інтернтоп-ціни

Взуттєвий магазин перетворюється скоріш на музей, адже експонат за 2537 гривень, так і залишиться експонатом, якось не хочеться купувати за таку суму взуття, можливо, на один сезон.Взуття-інтернтоп-ціни

Чоловікам взагалі доведеться працювати не один місяць на хороші туфлі. Ціна напівчеревиків в інтертопі може сягати 4 383 тисяч гривень! Взуття-інтернтоп-ціниВ сім’ї, де є ще один малюк доведеться заплатити за його взуття ще додадткових 2000 гривень.

Взуття-інтернтоп-ціниЗагалом, щоб взутися сім’єю готуйте на сезон від 6 до 7 тисяч гривень, а якщо не хочете – чекайте знижок, або взувайтеся на ринку. Там взуття і якість дешевші.

Таємний покупець, спеціально для “Електронної книги скарг України”;) 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!