Таємний покупецьЕлітне-кафе F-cafe «МАРОКАНА», про ставлення офіціантів до своїх гостей

В рамках рубрики «Таємний покупець» ми продовжуємо вивчати, як годують киян та гостей столиці, хто значиться серед засновників відомих місць відпочинку. На цей раз, хочемо розповісти про популярний і давній заклад F-cafe «МАРОКАНА», що знаходиться на печерську, б. Лесі Українки, 24. Хто не знає, місце із року в рік не перестає дивувати різноманіттям елітних авто, залишених одразу біля літньої тераси, навіть за декілька метрів одразу стає зрозуміло, що поїсти тут дешево і швидко – не вдасться: треба готувати і час і гроші.

«Жизнь здесь по европейскому стандарту начинается с утренних завтраков в 10.00. С полудня до 16 часов наступает время бизнес-ланчей, а дальше – полный лаунж: встречи, ужины, коктейли, ди-джейские сеты, вечеринки.», – зазначено на сайті кафе.

Photo: http://carteblanche.ua/restaurants/marokana.html
Photo: http://carteblanche.ua/restaurants/marokana.html

Варто відмітити, що ні української мови на сайті, ні української мови в меню клієнтам тут не знайти, наче розташовано кафе не в Україні, а за кордоном, все російською чи англійською. Хоча власники, ще ті українці.

Наш таємний покупець вирішив відвідати це місце. Варто відмітити, що за два чи навіть три роки – тераса цього місця лишень розростається, стає все більшою і залишаючи все менше місця для пішоходів.

Як і належить гостя тут одразу зустрінуть і проведуть до незарезервованого місця. Офіціант швиденько принесе меню і втече по своїх справах. Одного разу нашого таємного покупця обслуговувала офіціантка Катерина, іншого ж, на жаль не запам’ятали імені, офіціантка із коротким білим волоссям і тату на шиї.

Чесно кажучи, я не можу зрозуміти, чому офіціанти поводять себе так надмірно в цьому закладі, часто обслуговуючи і народних депутатів, і зірок естради, і різних публічних людей – наче формат «лакшері» і «фюжен» має давати зрозуміти дівчатам, що потрібно ставитися до гостей з повагою, але, чомусь, це не відчувається – вони щирі, тільки до першого замовлення.

Якщо ти просиш щось більше – одразу відчуєш грубість в рухах, короткі без усміхнені «так» чи «ні», замість щирого ставлення до тих, хто приніс гроші. А на, секундочку, середній чек в цьому закладі десь 350-450 гривень. Це кава чи чай, десерт і якийсь напій. Варто відмітити кальянників в F-cafe «МАРОКАНА». Ті завжди усміхнені, скільки потрібно часу, стільки і приділять гостю, порекомендують табак. За 350 гривень можна покурити американський продукт, напевно, найліпший кальян в Києві знаходиться саме тут. Але, щоб його покурити доведеться відчути спочатку незадоволення дівчат-офіціантів.

Загалом, у мене, як у таємного клієнта, виник дисонанс. Саме в таких дорогих місцях завжди прийнято ставитися до клієнтів дуже ввічливо і не дозволено проявляти будь-якого незадоволення, але тут, схоже, самі ж офіціанти переймають хамську звичку від своїх же клієнтів і, наче захисна реакція, зрештою проявляється на усіх інших гостях закладу.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!