Таємний покупецьДослідження: зубна нитка виявилася не такою ефективною, як її змальовують дантисти

Після тривалого дня шматок капусти застряг між двома корінними зубами. Немає нічого кращого, ніж повернутися до дому, встромити між зубів нейлонову нитку і витягти надоїдливі залишки обіду. Але, окрім цього відчуття, чи є якісь інші докази ефективності давнього методу чищення?

Дослідження опублікуванні 2 серпня 2016 року на Associated Press намагаються відповісти на це запитання. Після перегляду 25 досліджень проведених в останнє десятиліття, які намагалися дізнатися чим же краще чистити зуби, зубною щіткою або ж ниткою, не мали за великим рахунком ствердної відповіді.

В одній з доповідей говориться: «Більшість досліджень які є в наявності не доводять, що використання зубної нитки, як правило, має яку-небудь ефективність при видалені нальоту», сказано в одному з оглядів проведених торік. Інший огляд за 2015 рік використовує такі слова, при згадці ефективності зубної нитки: ««Несумісні/слабкі» докази для зубної нитки і «відсутність ефективності».

АР також вказує й на те, що між 2010 та 2015 з посібника щодо дієтичних рекомендацій для американців, що видається раз на 5 років з 1980 по США, рекомендації щодо використання зубної нитки були видалені. Але у версії 2010 року йдеться про зовсім іншу пораду: «комбінований підхід і зменшення кількості цукру та крохмалю, що потрапляє до ротової порожнини, пиття води зі фтором та чищення зубів щіткою разом із зубною ниткою – є найбільш ефективним способом зниження зубного карієсу».

Сайт Американської стоматологічної асоціації стверджує, що така нитка видаляє зубний наліт, який в свою чергу може зменшити ризик появи гінгівиту, запалення ясен, що врешті-решт може призвести до втрати зубів.

Cochrane проаналізував 12 досліджень щодо флосової нитки і виявили, що існує ряд доказів, що підтверджують сумнівність користі зубної нитки. Також фахівці відмітили, що є «ненадійні докази зворотного».

Так що світ на порозі розвінчування ще одного міфа, який і створили гігантські корпорації заради одного – заробітку. Та все ж таки, чи користуватися зубною ниткою чи ні – залежить від вибору за споживачем.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!