Таємний покупецьЦьогоріч в Україні закінчується термін експлуатації “хрущовок”

В столиці у «хрущовках» живуть близько 2 млн чоловік. Всього таких будинків в Києві – близько 3 тис. У Радянському Союзі «хрущовки» будували як тимчасове соціальне житло, роздавали такі квартири безкоштовно. Спочатку припускали, що буквально через 25 років будинки знесуть, а на їхньому місці зведуть більш комфортну нерухомість. Термін експлуатації продовжили до 60 років, і ця цифра вже добігає кінця.

Перші «хрущовки» побудували в 1957-му – їх пора зносити вже в цьому році. Якщо за цей час жодного разу не проводили капітальний ремонт, то термін експлуатації повинен бути ще менше. Перші моделі «хрущовок» – К-7 і 1-335. На поверсі в під’їздах таких будинків по три-чотири квартири. Одна з кімнат – прохідна, суміщений санвузол, а висота стелі – від 2,4 до 2,5 м.

«Така квартира з бабусиним ремонтом у віддаленій частині міста і з однією кімнатою може обійтися в $ 23-24 тис. Але потрібно розуміти, що комфорт дуже відносний. Звичайно, якщо є можливість зібрати кошти, купити хоча б квартиру без прохідних кімнат, варто це зробити », – розповідає ріелтор Максим Бабуряк виданню “Реаліст

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!